reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej kobiety :) Jestem tu nowa, bardzo chciałabym podzielić się z wami moimi przeżyciami żeby dołączyć do grona staraczek :) Próbujemy z mężem od czerwca 2020r, w listopadzie byłam na badaniach krwi (ogolna morfologia, tarczyca + hormonalne) miałam zalecenie zrobic w 3 roznych porach cyklu - po miesiączce, w trakcie owu i pod koniec cyklu. Wszystkie badania w normie, cykle 29-30 dni, lekarz rozłożył ręce, zalecił badania męża. Jajowody drozne, endometrium ok, cyto ok. W międzyczasie kupiliśmy mieszkanie, remont, przeprowadzka, wyczytałam na necie o Conceive Plus więc zakupiłam, bo walentynki itp ;) i tak oto 6 marca zobaczyłam dwie kreseczki :) poszłam na betę, była niziutka ale powyżej 5, to poszłam na badanie USG, lekarz wypisał kartę ciąży 5tc, zalecil betę na drugi dzień. Poszłam, zrobiłam, po 13:00 miałam bardzo mocne krwawienie ze skrzepami - 9 marca wynik bety 4,7. Załamka, dół i nigdy chyba takiego bólu nie doswiadczyłam. Od tamtej pory znowu - ja pregna, wiesiołek, witamina D, stary l-karnityna i witaminy z Olimpu, zmiana diety, mniej słodyczy, alko... początek tego miesiąca byliśmy na badaniach nasienia - norma plemników 15mln/ml, mąż 154mln, wszystko super ale morfologia prawidlowych plemników 1%. Lekarz mowił że przy takiej ilości to super i nie trzeba żadnej suplementacji. Zakupiłam ponownie Conceive Plus w tubce i aplikuje strzykawką. Własnie jestem po owu, było dużo przytulanek, zobaczymy co z tego wyniknie... Tak bardzo bym chciała zobaczyć te kreseczki, coraz bardziej mi to siada na psychikę już :(
 
@K27iM37 mi lekarz powiedział że najdokładniejsza jest jednak laparoskopia, ale on przez usg widział że wszystko u mnie ok. Chyba zalezy od lekarza? No i jeszcze miałam robione badanie markeru CA-125 które też mieści się w normie :)
 
Do okresu zostały 3 dni bo wypada w sobotę myślicie ze jutrzejszy test z rana bedzie bez sensu? Kurde tak mnie kusi ze ciężko się powstrzymać
 
Do okresu zostały 3 dni bo wypada w sobotę myślicie ze jutrzejszy test z rana bedzie bez sensu? Kurde tak mnie kusi ze ciężko się powstrzymać

Ciezko powiedzieć, może pokazać, nie musi. Beta tez ryzykowna, bo równie dobrze moze wyjsc a moze jeszcze nie doszlo do zagnieżdżenia o ile wgl dojdzie. Jesli nie przeraża cie w razie co biel to rób.
 
Trochę przeraża a trochę już się przyzwyczaiłam do vizira. W tym miesiącu miałam kilka objawów mogących zwiastować ciążę ale dziś już mniej mnie bolą piersi więc chyba sprawa jasna 🤦 ale wiecie nadzieja matką głupich 🤪
 
Do okresu zostały 3 dni bo wypada w sobotę myślicie ze jutrzejszy test z rana bedzie bez sensu? Kurde tak mnie kusi ze ciężko się powstrzymać
Sens jest 😉 mi w pierwszej ciąży wykazały testy 3 dni przed juz jasną drugą kreseczke. Ale nie wiadomo jak u ciebie hehe ciężko powiedzieć 😅chyba każda z nas tutaj wie jak to jest z ta niecierpliwością na testowanie
 
reklama
Do góry