reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wczoraj była wielka radość, a dzisiaj rano taki niepokoj:od kilku dni miałam czestomocz, a dzisiaj po nocy tak strasznie chciało mi się do toalety, że jak poszłam to ostatnie kropelki tak piekło i pojawił się krwiomocz:( jestem przerażona, lekarz dzisiaj
Sytuacja opanowana, koleżanki z pracy mówią, że to częsta dolegliwość na początku. Pije wodę z cytryna i jem żurawinę. Mam nadzieję, że będzie wszytsko okej. Teraz już mocz normalny
 
reklama
Sytuacja opanowana, koleżanki z pracy mówią, że to częsta dolegliwość na początku. Pije wodę z cytryna i jem żurawinę. Mam nadzieję, że będzie wszytsko okej. Teraz już mocz normalny

Trzymam kciuki [emoji1696] nieustannie [emoji1696] tu się mogą dziać już tylko dobre rzeczy [emoji6][emoji3526]
 
Dziewczyny dajcie spokój z takimi emocjami negatywny. Mimo ze tu tematem sa staraczki, to jednak i dziewczyny w ciąży tez się tu przewijają, które sporo sie starały i dziela sie sowimi dolegliwościami, obawami. Nie ma sensu 'gryźć' sie, bo musialaby powstać z tego grupa zamknieta (nie pisze tu o tej która juz istnieje tylko ta na ktorej sie znajdujemy), aby były tu tylko starające. To bez sensu takie nerwy.
 
Jestem z Torunia :)
Ja jestem z okolic. Na przebadaniu siebie i sprawdzeniu byłam w Ciechocinku u dr Zegarskiej. Fajna kobieta i porobiła mi badania, ale czy dobrze leczy nieplodnosc to niewiem, bo u mnie niby wszystko ok. Czekam już tydz na wyniki ema z vitalabo i niewiem też do kogo się udam na ich sprawdzenie. Generalnie w Toruniu ciężko było mi znaleźć lekarza, od tych spraw.
 
Cześć dziewczyny:)

@Kapozi gratulacje 😘

Ja obecnie w 12 dc…
Wczoraj test owu biały jak ściana…
A dziś taki jak na zdjęciu…

Nie wiem jak to mozliwe…
Zawsze pojawia się cień a potem mocniejsze krechy…
A teraz taki skok…
Śluzu płodnego brak:/

Niestety w tym miesiacu z 10 na 11 dc mogliśmy tylko probowac…:/
Teraz w rozjazdach wiec pewnie znów cykl stracony…:/
 

Załączniki

  • 4B4A2350-9782-4AA6-A63C-5ADEA7805025.jpeg
    4B4A2350-9782-4AA6-A63C-5ADEA7805025.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry