reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny.
Miłego dnia.
Ostatnio mało się udzielam bo mam w pracy straszny kocioł a po pracy córka nie daje mi żyć, a w nocy mąż 😂
Czytam codziennie żeby być na bieżąco.

Blondynka w sieci gratuluję 😗

Od niedzieli działamy w temacie dziecka, 30 września mamy rocznicę ślubu i przewidywany czas owulacji więc może uda się zrobić prezent rocznicowy z opóźnionym terminem doręczenia 😉
 
reklama
Dziewczyny a jakie bierzecie suplementy z kwasem foliowym? Polecacie jakiś konkretny? Ja od 9 miesięcy biorę Prenatal Uno. Przyjaciółce ginekolog to polecił.
 
Witam w 36dc, wg apki miesiączka spóźnia się 3 dni. Tak jak ostatnio pisałam byłam 6 września (14dc)na usg i pęcherzyk 10.5mm. Gin spisał go na straty. Miałam dzisiaj zrobić test, ale rano taka byłam zakręcona, że zapomnialam[emoji2356][emoji2356]muszę czekać do jutra!

Aplikacja wciąż nie jest żadnym wyznacznikiem [emoji85] mi gin kiedyś powiedział w 14dc ze cykl bezowulacyjny, nie ma pęcherzyka, prog to potwierdził. A zobacz, owu przyszła tydzień później, okres również się przesunął (oczywista oczywistość), nie traktowałabym go jako „spóźniony” bo był adekwatnie do owulacji.
 
Dwa poprzednie cykle zażywam luteinę od 16dc do 26 i zawsze punktualnie po dwóch dniach przychodził okres jednak w tym cyklu stwierdziłam że daruję sobię luteinę i teraz zastanawiam się czy @ przyjdzie na czas ( w duchu liczę że w ogóle nie przyjdzie ale wiecie to takie moje pragnienia które mogę sobie wsadzić do kieszeni) Powiedzcie mi czy luteina zażywana wcześniej może rozlegulowac ten cykl?

Mi się zmienił termin owulacji podczas brania luteiny, po odstawieniu wszystko wróciło do normy, wiec tak, myśle, ze ten cykl może być nieco inny niż ten na luteinie.
 
Też tak mam.. Choć w tym miesiącu próbowałam odpuścić. Pojechaliśmy na kilkudniowy urlop, w totalne zacisze. Wiedziałam kiedy mogę spodziewać się dni płodnych, ale nie robiłam testów owulacyjnych. Niby chce się odpuścić, ale.. zawsze to jest w tej głowie.
No właśnie, dobrze powiedziałaś. Niby chce się odpuścić ale w głowie gdzieś to jednak jest.
 
Aplikacja wciąż nie jest żadnym wyznacznikiem [emoji85] mi gin kiedyś powiedział w 14dc ze cykl bezowulacyjny, nie ma pęcherzyka, prog to potwierdził. A zobacz, owu przyszła tydzień później, okres również się przesunął (oczywista oczywistość), nie traktowałabym go jako „spóźniony” bo był adekwatnie do owulacji.
Zawsze mam cykle 32-34max, raz zdarzył mi sie cykl 48 dni, ale wtedy faktycznie owu była wtedy 33 dc. No nic-muszę zrobić test i jeżeli będzie biel to będę cierpliwie czekać. Od tego cyklu miałam zacząć stymulacje więc jestem już zniecierpliwiona 🤦‍♀️
 
Może być podwyższoną po poprzedniej ciazy albo mozesz byc w ciazy. W jakim kraju mieszkasz? Oni powinni chociaz Ciebie wyslac na skontrolowanie tej bety wiec nie rozumiem tego jak można na te badanie nie wyslac.. :(
W Niemczech mieszkam, mój ginekolog powiedział że beta może utrzymywać się do 6 tygodni i jak okres nie przyjedzie do tego czasu to kazała przyjść wtedy będzie mnie badać. Cholera poraz pierwszy od dwóch lat nie chce być w ciazy
 
reklama
Do góry