reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

U nas był 10 cykl starań, ale staramy się od lutego, z tym, że ja mam bardzo krotkie cykle. Na początku robiłam testy owulacyjne, ale miałam wrażenie, że z tych testów nic nie widzę. Wiec powiedziałam sobie, że jak na urlopie się nie uda, to w październiku idę do lekarza i zaczynam monitoring i inne badania ❤️
Gratuluje!! 😊😊
 
reklama
Ja wlasnie mam testować 9.10... a mnie tak korci, bo nie wiem kiedy owulacja była. Mogę być przed a moge byc po, a jeszcze lepiej mode mieć cykl bezowulacyjny. Także... 😂 Ale ja wiem, ze to takie glupie ale wiem co czujesz! Wstrzymaj się jeszcze ze 2 dni i wtedy spróbuj porannym moczem. 😍
jak ja wytrzymałam do 5 dni spóźnienia, to i tu doczekasz do terminu @😂
 
Witam Dziewczyny ostatnio milczałam, ale pochłonął mnie wir pracy, aby zapomnieć 😭. Dziś mija 32 dni od łyżeczkowania po promieniu 10+4 (ciąża obumarła 9+3) i mam mały problem bo piersi mnie bolą podobnie jak w ciąży w prawym sutku pojawił się minimalny wyciek, kłucie jajników i od tygodnia ból brzucha jak chwilę przed @, a tej małpy nie ma. Po 12 dniach były przytulanki i jak na złość wtedy co nie trzeba gumka pękła. Czy któraś zaszła w ciążę tak szybko czy jest to możliwe? W piątek zrobiłam testy ciążowe 10 ul pokazało dwie kreski w tym ta druga bledziutka, a 25 ul pokazało jedna kreskę. Beta może być podwyższoną po poprzedniej ciąży? (Nie mieszkam w Polsce nie mam możliwości iść na pobranie krwi)
Może być podwyższoną po poprzedniej ciazy albo mozesz byc w ciazy. W jakim kraju mieszkasz? Oni powinni chociaz Ciebie wyslac na skontrolowanie tej bety wiec nie rozumiem tego jak można na te badanie nie wyslac.. :(
 
Może być podwyższoną po poprzedniej ciazy albo mozesz byc w ciazy. W jakim kraju mieszkasz? Oni powinni chociaz Ciebie wyslac na skontrolowanie tej bety wiec nie rozumiem tego jak można na te badanie nie wyslac.. :(


Mi po żadnym poronieniu lekarz nie zlecał, abym kontrolowała betę. Dopiero teraz, miałam sprawdzać raz na tydzień jak to wygląda. Z 120 tysięcy, spadała blisko 3 tygodnie i było 72. Także trochę to trwa niestety.
 
Witam w 36dc, wg apki miesiączka spóźnia się 3 dni. Tak jak ostatnio pisałam byłam 6 września (14dc)na usg i pęcherzyk 10.5mm. Gin spisał go na straty. Miałam dzisiaj zrobić test, ale rano taka byłam zakręcona, że zapomnialam🤦‍♀️🤦‍♀️muszę czekać do jutra!
 
Dwa poprzednie cykle zażywam luteinę od 16dc do 26 i zawsze punktualnie po dwóch dniach przychodził okres jednak w tym cyklu stwierdziłam że daruję sobię luteinę i teraz zastanawiam się czy @ przyjdzie na czas ( w duchu liczę że w ogóle nie przyjdzie ale wiecie to takie moje pragnienia które mogę sobie wsadzić do kieszeni) Powiedzcie mi czy luteina zażywana wcześniej może rozlegulowac ten cykl?
 
reklama
Tak do końca nie wiem jak ogarnąć ta głowę bo chociaż bardzo tego nie chce to czasem same mnie takie myśli nachodzą, że np dwa dni mamy przerwę i choć może nie mam na 100% ochoty to myślę "dobrze by bylo", żeby nie ominąć tego dnia. Głupie to 🤦‍♀️
Też tak mam.. Choć w tym miesiącu próbowałam odpuścić. Pojechaliśmy na kilkudniowy urlop, w totalne zacisze. Wiedziałam kiedy mogę spodziewać się dni płodnych, ale nie robiłam testów owulacyjnych. Niby chce się odpuścić, ale.. zawsze to jest w tej głowie.
 
Do góry