reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny :)

Dołączam do Waszego grona staraczek :) w tym miesiącu po raz pierwszy zaczęłam robić testy owulacyjne i właśnie dziś wypada dzień owu, także kiedy lepiej dołączyć jak nie dzisiaj 😀

Staramy się o pierwszego malucha i chociaż dopiero w tym miesiącu robię testy, to już ostatnie dwa można zaliczyć jako próby, mam mniej więcej regularne cykle więc celowaliśmy w dni płodne ;)

Nie nadrobię chyba wszystkich Waszych wpisów, bo jest ich już 2768, więc jeżeli chciałybyście w jednym zdaniu „przedstawić” siebie i etap na jakim jesteście w staraniach byłoby mi bardzo miło :)

Trzymam kciuki za nas wszystkie 😀
Hej! Witam Ciebie. Ja też jestem tu od niedawna. My się staramy 1,5 roku (ale ogólnie to wychodzi 3 lata, ze względu na wyjazdowa pracę męża). W tym roku to nasz dopiero 3 miesiąc starań. Też robiłam testy owulacyjne, pokrywały się z symptomami typu ból jajnika, ból w lędźwiach. Lecz w tym miesiącu odpuściłam. Seks pod linijkę, co do dnia mnie zniechęca. Ogólnie w tamtym roku miałam kilka zabiegów ginekologicznych. A w tym roku, we wrześniu miałam badanie drożności jajowodów. I tak jakoś leci.. Chciałabym mieć bardziej na to wszystko "wylane", ale nie potrafię. 😬 Zbliża się miesiączka to już mam delikatnego doła.
Powodzenia w staraniach! ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭
Gratulacje ❤️
 
Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭
To najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia!
Gratulacje! 🤗🤗 dbaj o siebie 😘😘😘
 
Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭
ależ się cieszę!!!! Gratulacje ogromne!!!!

U mnie wczoraj wieczorem pik 😁
 
reklama
Gratulacje!!!! ❤️ Który cs?
5 CS. W poprzednich swirowałam, bo chciałam koniecznie zajść przed 30-urodzinami, które mam w listopadzie. Tak jak napisałam,tym razem trochę odpuściłam, stresu w pracy miałam mniej, bo wiedziałam, że odchodzę . I udało się ❤️ jutro idę na betę. Naszczescie jeśli w momencie wypowiedzenia umowy nie wiedziałam o ciąży, pracodawca musi zgodzić się na odwołanie wypowiedzenia. Aczkolwiek ja je póki co złożyłam tylko ustnie.
 
Do góry