reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny, nie chce robić żadnej reklamy ani nie mam żadnych profitów , ale mogę Wam polecić OvuFriend. Jest bardzo prosta i przejrzysta. Używam jej od 2 lat i jestem bardzo zadowolona[emoji3526]

Ciagle się wylogowuje sama, wykres jest mało czytelny i pisze bzdury (jak przestałam wpisywać objawy to i tak mnie powiadamiała, ze na podstawie wpisanych objawów - zaleca coś tam coś tam). Ale po czasie jak już się nauczyła cyklu bardzo dobrze radziła sobie z przewidywaniem owu [emoji106] Używałam jej rok do ubiegłego miesiąca, gdzie jak musiałam ponownie się logować, bo najpierw się zawiesiła a później wylogowala to wywalilam w kosmos [emoji16] zbyt często się to działo (iOS).
 
reklama
Jeszcze dopytam o jedną rzecz. Coś mi się wcześniej kliknęło i zmienił mi się kolor tego tła z fioletowego na jasny. Da się to jakiś przestawić? Dla mnie to naprawdę czarna magia z tą appką😅😅
Pokaz jak to wyglada? Nie wydaje mi się, żeby była tam opcja zmiany tła, może coś zhakowałaś 😆
 
Cześć dziewczyny :)

Dołączam do Waszego grona staraczek :) w tym miesiącu po raz pierwszy zaczęłam robić testy owulacyjne i właśnie dziś wypada dzień owu, także kiedy lepiej dołączyć jak nie dzisiaj 😀

Staramy się o pierwszego malucha i chociaż dopiero w tym miesiącu robię testy, to już ostatnie dwa można zaliczyć jako próby, mam mniej więcej regularne cykle więc celowaliśmy w dni płodne ;)

Nie nadrobię chyba wszystkich Waszych wpisów, bo jest ich już 2768, więc jeżeli chciałybyście w jednym zdaniu „przedstawić” siebie i etap na jakim jesteście w staraniach byłoby mi bardzo miło :)

Trzymam kciuki za nas wszystkie 😀
 
Wywołano mnie do tablicy, więc opiszę moją sytuację: raz na kilka miesięcy mam spore bóle menstruacyjne, takie, że zwijam się z bólu, ale nigdy nie miałam zastrzyków ani nic z tych rzeczy. Staramy się już 2,5 roku o dziecko, po drodze były dwie ciąże biochemiczne, z czego ostatnia w marcu 2020. W kwietniu br zmieniłam lekarza, chciałam by wykonał mi drożność na NFZ. Powiedział, że po takim czasie starań wykona mi dodatkowo histeroskopię i laparoskopię. Najpierw chciał wykluczyć problemy genetyczne, więc kazał zbadać kariotypy mój i partnera. Kariotypy wyszły prawidłowe, więc w czerwcu wykonał laparo która uwidoczniła mikroskopijne ogniska endometriozy rozsiane po całym pęcherzu a absolutnie czegoś takiego nie widać na usg. Dostałam steryd i walczę. Póki co bezskutecznie.
Te sporadyczne bóle to jedyny objaw, który miałaś?
 
Pokaz jak to wyglada? Nie wydaje mi się, żeby była tam opcja zmiany tła, może coś zhakowałaś 😆
U Ciebie jest na fioletowo, u mnie się rozjaśniło 🤔 najwyżej jeszcze raz ją zainstaluje, może to coś da.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210926-101700_Premom.jpg
    Screenshot_20210926-101700_Premom.jpg
    113 KB · Wyświetleń: 44
Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭
 
Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭
Gratulacje! 🥰
 
reklama
Do góry