reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zastanawiam się z jakiej firmy najlepiej kupić testy, tak samo owulacyjne. Wiem, że wczesniej przewijały się owu z Rossmana, ale chciałabym jeszcze jakieś zdania usłyszeć :).

Mamy za sobą dwa cykle, z tym, że nasze starania są o tyle trudne, że mąż praktycznie non stop jest w pracy i to mnie chyba najbardziej spina, że nie jesteśmy w stanie zdobyć się na większą intensywność starań.
 
Hej, ja z głupim pytaniem. Od 2dc mam brać letrozole. Okres najczęściej zaczyna mi się rano, ale dzisiaj cały dzień pobolewa mnie brzuch i nic. Co w sytuacji jak dostanę go koło.20?.zawsze mam tak, że nie jest to żadne plamienie tylko od razu obfity. Czy wtedgly jutro już traktować jako 2dc?
 
Hej, ja z głupim pytaniem. Od 2dc mam brać letrozole. Okres najczęściej zaczyna mi się rano, ale dzisiaj cały dzień pobolewa mnie brzuch i nic. Co w sytuacji jak dostanę go koło.20?.zawsze mam tak, że nie jest to żadne plamienie tylko od razu obfity. Czy wtedgly jutro już traktować jako 2dc?
Ja w ostatnim cyklu zaczęłam krwawić ok 22, więc dopiero następny dzień uznałam za 1 dc i od kolejnego dnia stymulacja.
 
Hej, ja z głupim pytaniem. Od 2dc mam brać letrozole. Okres najczęściej zaczyna mi się rano, ale dzisiaj cały dzień pobolewa mnie brzuch i nic. Co w sytuacji jak dostanę go koło.20?.zawsze mam tak, że nie jest to żadne plamienie tylko od razu obfity. Czy wtedgly jutro już traktować jako 2dc?
Ja miałam letrozol zapisany od 3 do 7 dc więc jak dzień później się weźmie to też nic nie powinno się stać :-)

U mnie nic nowego. Implant nadal mam, bardzo chciałabym zacząć starania ale ta umowa na rok mnie martwi, tym bardziej że jest duża szansa że w przyszłym roku dostanę już na stałe więc mogłabym też iść na wychowawczy. Pierwszy raz w życiu 😃 A jak urodze przed dostaniem nowej umowy to raczej marne szanse że ją wogole dostanę. Zależy mi na tej pracy, żebym miała gdzie wracać po urodzeniu dziecka. A że jest to specyficzna praca i blisko domu to wiem że na druga taka nie ma szans, chyba że bym gdzieś dojezdzala co przy trójce dzieci będzie trudne. Już nie wiem co robić. Serce mówi by ryzykować a rozum by poczekac ten rok.
 
Zastanawiam się z jakiej firmy najlepiej kupić testy, tak samo owulacyjne. Wiem, że wczesniej przewijały się owu z Rossmana, ale chciałabym jeszcze jakieś zdania usłyszeć :).

Mamy za sobą dwa cykle, z tym, że nasze starania są o tyle trudne, że mąż praktycznie non stop jest w pracy i to mnie chyba najbardziej spina, że nie jesteśmy w stanie zdobyć się na większą intensywność starań.
Domowe laboratorium lub testeo. Testeo się najbardziej opłaca. Kupisz na allegro (opakowanie 7 sztuk za niecałe 14zł) 🙂
 
Ja miałam letrozol zapisany od 3 do 7 dc więc jak dzień później się weźmie to też nic nie powinno się stać :-)

U mnie nic nowego. Implant nadal mam, bardzo chciałabym zacząć starania ale ta umowa na rok mnie martwi, tym bardziej że jest duża szansa że w przyszłym roku dostanę już na stałe więc mogłabym też iść na wychowawczy. Pierwszy raz w życiu 😃 A jak urodze przed dostaniem nowej umowy to raczej marne szanse że ją wogole dostanę. Zależy mi na tej pracy, żebym miała gdzie wracać po urodzeniu dziecka. A że jest to specyficzna praca i blisko domu to wiem że na druga taka nie ma szans, chyba że bym gdzieś dojezdzala co przy trójce dzieci będzie trudne. Już nie wiem co robić. Serce mówi by ryzykować a rozum by poczekac ten rok.
Ja Cie rozumiem doskonale. U nas temat dziecka się przewijał już od dawna. Jak nie od zeszłego roku. Też mam umowę na czas określony. Zresztą dalej mam😅 ale to jest moja 3 i mam do końca listopada. Także mam nadzieję że już 4 będzie na nieokreślony. Powolutku zaczynamy działać. Zobaczymy co przyniesie ten cykl 😉 musisz to przemyśleć. Ja wolałam nie ryzykować choć czasami było ciężko, ale się powstrzymaliśmy 🙂
 
Ja miałam letrozol zapisany od 3 do 7 dc więc jak dzień później się weźmie to też nic nie powinno się stać :-)

U mnie nic nowego. Implant nadal mam, bardzo chciałabym zacząć starania ale ta umowa na rok mnie martwi, tym bardziej że jest duża szansa że w przyszłym roku dostanę już na stałe więc mogłabym też iść na wychowawczy. Pierwszy raz w życiu 😃 A jak urodze przed dostaniem nowej umowy to raczej marne szanse że ją wogole dostanę. Zależy mi na tej pracy, żebym miała gdzie wracać po urodzeniu dziecka. A że jest to specyficzna praca i blisko domu to wiem że na druga taka nie ma szans, chyba że bym gdzieś dojezdzala co przy trójce dzieci będzie trudne. Już nie wiem co robić. Serce mówi by ryzykować a rozum by poczekac ten rok.
No to ja teraz zmienilam prace i sie boję ... bo mam do konca listopada umowę. Ale jednak... ryzykuje. Trudno, nie jest powiedziane ze sie uda mi zajsc skoro już od stycznia nic nie zaskakuje 🙃
 
reklama
Mam tą aplikację. Ściągnęłam jak zaczęłam robić testy 🙂 ale nie mogę do końca się w niej odnaleźć. Czy da się zmienić na pl? A jak zmienić godzinę z angielskiej na normalną? Widziałam że jedna z was tak miała.
Hej dziewczyny, nie chce robić żadnej reklamy ani nie mam żadnych profitów , ale mogę Wam polecić OvuFriend. Jest bardzo prosta i przejrzysta. Używam jej od 2 lat i jestem bardzo zadowolona☺️
 

Załączniki

  • EC89E187-9C69-47AB-84E2-A11EF35BD0DD.png
    EC89E187-9C69-47AB-84E2-A11EF35BD0DD.png
    79,9 KB · Wyświetleń: 68
  • 8FAB1C6F-1CB3-4103-AC98-DE59B06C2640.png
    8FAB1C6F-1CB3-4103-AC98-DE59B06C2640.png
    52,5 KB · Wyświetleń: 64
  • B40EEC5D-E1F8-4017-B491-F9C01B7A7BBB.png
    B40EEC5D-E1F8-4017-B491-F9C01B7A7BBB.png
    54 KB · Wyświetleń: 69
Do góry