reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja mam dziś dola. Cykl stymulowany Letrozolem dziś 14 dc a testy owu blade od kilku dni robię i ledwo widoczne te drugie kreski nic nie ciemnieją, temperatura skacze góra dół ale cały czas nisko chyba nie będzie owulacji mimo stymulacji. W poprzednim cyklu też stymulowanym byłam na monitoringu to owu potwierdzona w 13dc. Śluzu niby dużo ale wodnisty jest. Chyba cykl na straty :-( Badania hormonów robilam na początku cyklu to idealne wyszły.
 
Cześć Dziewczyny!
Mam wiele pytań i mało odpowiedzi:(
Zacznę od początku!
Mam 33 lata i staram się o pierwsze dziecko. W sierpniu na dosłownie chwile byłam w ciąży- poronienie, lekarz stwierdził, że z chęcią by zakazał testów ciążowych domowych bo na głowę dostajemy! I chyba niestety ma racje:( po poronieniu w końcu sie podniosłam. To popadłam w obsesje- przynajmniej tak mi sie wydaje ;) i nie wiem jak to zrobic zeby aż tak sie nie spinać? Macie jakiś sposób na przetrwanie od owulacji do testu/ miesiączki? W za 2 tyg. Idę do kliniki niepłodności, większość badań niby mam ok, jedynie prolaktyna lekko podwyższona- 2 lekarz stwierdził ze on lepiej zeby jakiś specjalista zajął sie moim przypadkiem. Aktualnie jestem po owulacji i staraniach i mimo, że minęły 3-4 dni od owulacji czuje sie dziwnie, ale nie mam tych samych objawów co przy pierwszej ciąży :/ odczuwam ból w podbrzuszu jak by jajniki ciągnęły a zwłaszcza prawy, troche dzisiaj pleców, dziaiaj zaobserwowałam białe upławy. Przy pierwszej miałam mega czule piersi i aż sine sutki teraz tego nie mam. Podejrzewam, ze nie doszło do zapłodnienia ale ta niepewność mnie zabija!!!! Jak wytrzymujecie to oczekiwanie!!????!!!
 
Tez slyszalam, że przyjmuje w Tarnowie.
Ja korzystam z PZU Pomoc i akurat mam za darmo wizyty :) ale nie orientowałam się jak narazie jak to u innych 🙈
właśnie mnie zastanawiało dziś czy są jakieś dodatkowe ubezpieczenia na życia, które pozwalają na leczenie niepłodności, bo na razie wszystkie taką opcje wykluczają 🤪
 
Właśnie ja miałam objawy skoku progesteronu i zrzuciłam moje skurcze brzucha, obolałe piersi, ból żołądka, jakieś dziwne skoki energii i zmęczenia na duphaston, już pewnie nie raz czytalyscie o mojej wkrętce że przez duphaston ujawnił mi się rąk jajnika [emoji23][emoji23] a później okazało się że @ nie nadeszla. W moim przypadku czułam inplantacje i nawet nie zdawałam sobie sprawy że to właśnie to, tylko panikowała mnie że pewnie jestem ciężko chora [emoji23][emoji23] a z drugiej strony przy bezowocnych cyklach nieraz wydawało mi się że tym razem na pewno udało się bo śluz jest jakiś inny [emoji55] przy tych naszych staraniach to ciężko powiedzieć co jest faktem, a co potrafimy sobie wkręcić [emoji58] bardzo cieszę się że mam już Wojtusia, bo jednak teraz jest mi łatwiej. Starania o pierwsze dziecko są bardzo stresujące, a przynajmniej dla mnie były bo nasza sytuacja nie była do końca jasna. Przy drugim jest jakiś taki większy spokój i już nie robię testu ciążowego co miesiąc [emoji85]
Cześć, ja biorę duphaston drugi cykl, w pierwszym przez dwa/trzy dni mnie mdliło, ale to podobno od piku progesteronu w organizmie, reaguje na to między innymi żołądek.. Ja w poprzednim cyklu miałam prawie wszystkie objawy ciążowe, czytałam o nim na paru forach i to normalne przy tych lekach-dziewczyny pisały, żeby nie brać objawów jako ciążowych, bo można się tylko rozczarować i tylko test z bety lub ciążowy będzie wiarygodny w czasie prawdopodobnej miesiączki [emoji4]
 
Ja mam dziś dola. Cykl stymulowany Letrozolem dziś 14 dc a testy owu blade od kilku dni robię i ledwo widoczne te drugie kreski nic nie ciemnieją, temperatura skacze góra dół ale cały czas nisko chyba nie będzie owulacji mimo stymulacji. W poprzednim cyklu też stymulowanym byłam na monitoringu to owu potwierdzona w 13dc. Śluzu niby dużo ale wodnisty jest. Chyba cykl na straty :-( Badania hormonów robilam na początku cyklu to idealne wyszły.
No nic pozostaje ci działać i czekać, nic już nie zrobisz
 
No nic pozostaje ci działać i czekać, nic już nie zrobisz
Niby tak ale nawet starań się w takiej sytuacji odechciewa, poszlabym na monitoring zobaczyć czy coś się dzieje ale akurat w środę święto wypada a tylko wtedy mój gin u nas przyjmuje. Tak to mam 70km do niego. Może i lepiej bo zaoszczedze kasę co ma być to będzie ;-) Cycki do góry następny cykl będzie z korzeniem Maca to może ruszy coś 😁
 
reklama
Niby tak ale nawet starań się w takiej sytuacji odechciewa, poszlabym na monitoring zobaczyć czy coś się dzieje ale akurat w środę święto wypada a tylko wtedy mój gin u nas przyjmuje. Tak to mam 70km do niego. Może i lepiej bo zaoszczedze kasę co ma być to będzie ;-) Cycki do góry następny cykl będzie z korzeniem Maca to może ruszy coś 😁
No i tak masz myśleć!!!
 
Do góry