reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny a macie może kłopot z wzdętym brzuchem? Ja od jakiegoś czasu mam wrażenie, że ciągle mam wzdęty brzuch i taka oponka od pępka w dół.
 
reklama
Hej. Końcem listopada zaczynamy starania o rodzeństwo dla synka. Czy jak zacznę już łykać olejek z wiesiołka a nie dopiero od miesiąca w którym zaczniemy starania wpłynie to bardziej pozytywnie na śluz?
Na pewno wpłynie korzystniej nie tylko na śluz:)
Tylko olej od pierwszego dnia cyklu do owulacji, potem trzeba odstawić…

ja stosowałam przed pierwsza cisza przez 3 cykle..ale szczerze nie wiem jaki miało to wpływ na zajście, bo na zewnatrz tych zmian nie zaobserwowałam.
 
Ja się zastanawiam co robić, dziś wracamy do Polski na betę nie zdążę. Jutro też nie bardzo bo jednak powrót do pracy/szkoły - ale nie-mąż zdążył by do apteki skoczyć. I nie wiem czy wydawać kasę na test czy jednak poczekać spokojnie do piątku. Dziś 58dc - okresu ani widu. Ostatni test negatywny robiłam w niedzielę :/ Ogólnie to też czuje, że się nie udało
 
Ja się zastanawiam co robić, dziś wracamy do Polski na betę nie zdążę. Jutro też nie bardzo bo jednak powrót do pracy/szkoły - ale nie-mąż zdążył by do apteki skoczyć. I nie wiem czy wydawać kasę na test czy jednak poczekać spokojnie do piątku. Dziś 58dc - okresu ani widu. Ostatni test negatywny robiłam w niedzielę :/ Ogólnie to też czuje, że się nie udało
Ja mialam raz taki długi cykl, ponad 50 dni i okazało się, że mam za niskie tsh. :/
 
Dziewczyny melduje, że mąż się wczoraj spisał na medal 😉 Dzis planujemy powtórkę. Rano jadąc do pracy strasznie kłuło mnie w podbrzuszu. Myslicie że to mógł być pękający pęcherzyk? Wczoraj robiłam testy owu. Ostatni o 21.30. Kreska testowa nie była tak ciemna jak kontrolna. Znowu dziś jest jaśniejsza od tej z wczoraj.
Oczywiscie czy była owulka dowiem się w piatek na usg, ale taką mam rozkminę aktualnie 🤨🤪
To obie spędziliśmy wieczor na robocie 😈🤪
U mnie wczoraj na owulaku, obie krechy jednakowo mocne, dziś chyba pik, bo ta wlasviwa jeszcze pociemniała.
 
To obie spędziliśmy wieczor na robocie 😈🤪
U mnie wczoraj na owulaku, obie krechy jednakowo mocne, dziś chyba pik, bo ta wlasviwa jeszcze pociemniała.
Jakich testów używasz?🙂
Teraz jest mój 1 cykl bez żadnej antykoncpecji i dziwnie się czuje. Od kilku dni pobolewa podbrzusze, choć nie wiem czy nazwać to bólem (?) Czuje jakby wszystko tam zaczęło pracować, co wiadomo nie było odczuwalne stosując anty. I tak sie zastanawiam czy spodziewać sie w ogóle w tym cyklu owulacji czy nie😜 narazie testy wychodzą negatywne, śluzu brak, także czekam.
 
Ależ ja Cię doskonale rozumiem, bo tak jak napisałam dla mnie też nigdy nie było to normalne - mimo zbywania przez lekarzy. Tak, wszystko miałam robione włącznie z USG. Raz miałam torbiel (11 lat temu) ale wchłonęła się w pierwszej ciąży i już nigdy więcej nic się takiego nie działo. Według lekarzy wszystko wygląda idealnie i wręcz są w szoku (tym bardziej że jestem weganką i najchętniej zrzucili by wszystko na brak zwierząt w diecie ;) )
Miałaś rezonans albo TK przysadki?
 
reklama
Do góry