reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Wczoraj test z moczu negatywny, wiec już czekam na @…
Czuje ze cud się nie zdarzy…
No nic przede mna 5 miesiąc starań, w końcu się może uda:)
Trzymam kciuki żeby jednak przeczucie Cię myliło:)
Powiem Ci tak, o córkę w ogóle się nie starałam, udało się od pierwszego razu- Gabi ma już 5 lat

Druga ciąża też od pierwszego razu, niestety straciłam w 12tc

O trzecią staraliśmy się 8 miesięcy, niestety też stracona 14tc

Teraz mam nadzieję że nie będę musiała się strać tak długo.

Za ciebie też trzymam kciuki, obyś szybko zobaczyła upragnione dwie kreseczki.

Zresztą życzę tego nam wszystkim tutaj zgromadzonym 😚
 
Powiem Ci tak, o córkę w ogóle się nie starałam, udało się od pierwszego razu- Gabi ma już 5 lat

Druga ciąża też od pierwszego razu, niestety straciłam w 12tc

O trzecią staraliśmy się 8 miesięcy, niestety też stracona 14tc

Teraz mam nadzieję że nie będę musiała się strać tak długo.

Za ciebie też trzymam kciuki, obyś szybko zobaczyła upragnione dwie kreseczki.

Zresztą życzę tego nam wszystkim tutaj zgromadzonym 😚
Dzięki:)
Ooo rety, to Ty tez dużo przeszłaś…teraz musi być dobrze!!

ja się jeszcze zastanawiam czy nie isc na betę żeby potwierdzić ze nic tam sie nie kluje…?
 
Myślę, że mógł to być ból owulacyjny. Ja odczuwałam takie kłócie przy chodzeniu i to była owulka. Tylko teraz jakby nic nie czuje i martwię się że nie pękł. Starania wczoraj też były. No zobaczymy jak to się potoczy. Mimo wszystko dziś też powtórka.
Powodzenia 😘
mnie jajkniki męczą przy owulacji, ale potrafią boleć do samej miesiączki. Natomiast nigdy mnie nie bolały przed, więc wiem dokładnie kiedy coś się dzieje.
 
Dzięki:)
Ooo rety, to Ty tez dużo przeszłaś…teraz musi być dobrze!!

ja się jeszcze zastanawiam czy nie isc na betę żeby potwierdzić ze nic tam sie nie kluje…?

Ja bym poczekała, ale wiadomo ja to ja😉 nie mam za bardzo nawet możliwości wyskoczyć rano do laboratorium. U nas najdłużej jest jedno czynne do 13, reszta do 10 a z pracy mnie nie wypuszczą. Zresztą nawet jeśli coś się uda nie zamierzam nikomu mówić co najmniej do USG I trymestru, u nas wszystko się sypie około 12 tc własnej po USG prenatalnym.
Na twoim miejscu powtórzyła bym test jutro.

Ja też wierzę że teraz będzie dobrze, w końcu musi😉
 
mnie jajkniki męczą przy owulacji, ale potrafią boleć do samej miesiączki. Natomiast nigdy mnie nie bolały przed, więc wiem dokładnie kiedy coś się dzieje.
Ja też czułam kiedy pęka po ovitrelle ale w tym cyklu dostałam pregnyl i nic. Kompletnie nic nie czuje.
Dlatego chciałam zbadać proga, bo na usg nie mam możliwości się wyrwać z pracy. Poczekam jeszcze do wieczora żeby te 36h od zastrzyku minęło i jak nic nie zaboli to zadzwonie to lekarza. Może mnie wciśnie pod wieczór gdzieś na szybie USG w piatek.
 
reklama
Hej. Końcem listopada zaczynamy starania o rodzeństwo dla synka. Czy jak zacznę już łykać olejek z wiesiołka a nie dopiero od miesiąca w którym zaczniemy starania wpłynie to bardziej pozytywnie na śluz?
 
Do góry