reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej,
A czy u Was te testy z Domowego Laboratorium tez tak wolno się wybarwiają?🤔 Nie wiem czy mi się trafiła jakaś trefna partia ale robię juz 4 test i muszę czekać ponad 5 min zanim zaczną nasiąkać. Przy testach z innych firm chwilę po zamoczeniu pasek się wybarwiał. Jak to u Was wygląda?
 
reklama
Hej,
A czy u Was te testy z Domowego Laboratorium tez tak wolno się wybarwiają?🤔 Nie wiem czy mi się trafiła jakaś trefna partia ale robię juz 4 test i muszę czekać ponad 5 min zanim zaczną nasiąkać. Przy testach z innych firm chwilę po zamoczeniu pasek się wybarwiał. Jak to u Was wygląda?
Po 5 minutach należy odczytać wynik. Jak się kreski nie pojawią wcześniej to jest negatywny. Nawet kreski kontrolnej nie masz?
 
Po 5 minutach należy odczytać wynik. Jak się kreski nie pojawią wcześniej to jest negatywny. Nawet kreski kontrolnej nie masz?
No właśnie nic nie nie pojawia. Dopiero po 5 min od zamoczenia pasek zaczyna powoli się wybarwiać i to w ślimaczym tempie. Dla sprawdzenia zrobilam test innej firmy to od razu po zamoczeniu pasek wybarwił się na filoletowo i po chwili pojawiły się obydwie kreski. A te z domowego laboratorium jakby z opóźnieniem reagują 🤣 mam jeszcze jedno pudełko DL i zobaczę czy też są takie trefne.
 
No właśnie nic nie nie pojawia. Dopiero po 5 min od zamoczenia pasek zaczyna powoli się wybarwiać i to w ślimaczym tempie. Dla sprawdzenia zrobilam test innej firmy to od razu po zamoczeniu pasek wybarwił się na filoletowo i po chwili pojawiły się obydwie kreski. A te z domowego laboratorium jakby z opóźnieniem reagują [emoji1787] mam jeszcze jedno pudełko DL i zobaczę czy też są takie trefne.

Ja raz tak miałam i uznałam partie za wadliwa, bo od roku tych testów uzywam i działają błyskawicznie.
 
@Iza-09 ja ostatnio kupiłam dwa pudełka testów owu DL w Rossmannie i miałam to samo. Testy pokazały wprawdzie pik LH ale rzeczywiscie wybarwiały się bardzo wolno, nie tak jak te których wcześniej używałam. Nawet pomyślałam, że pewnie dlatego były w promocjyjnej cenie. 🤨

Tym razem postanowiłam kupić te testy przez allegro i dodatkowo jeszcze inne z innej firmy tak na wszelki wypadek.
 
reklama
Moje test z DL na pewno nie wybarwiają się aż tak jak dziewczyny nieraz wrzucały - kreska kontrolna nigdy nie jest taka czerwona / bordowa. Idą w takie wyprane odcienie. Ale myślałam że to wina mojego moczu a nie testów 🤔.
 
Do góry