reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Od listopada 2020 w teorii 🙂 ale jeden cykl odpuszczony przez operację, jeden był mega krótki i odradzano nam starania się i jeden już odpuszczony dobrowolnie 😁 na mój wniosek 🤣 ja bardzo chce wyluzować ale wiecznie na kazdym kroku słyszałam że mam wyluzować i mnie tym wszyscy wkurzali 😁 teraz kochamy się dużo z przyjemnością bez liczenia jaki to moment cyklu i po prawdzie jak czulam owulke to się wstrzymalismy wręcz ostatnio - to była moja decyzja ale mąż zrozumiał że potrzebuje przerwy od tego stresu 🙂 tyle że ja mam już 34 lata mąż 44 więc z zewn każdy widzi że powinniśmy nie tracić czasu 😁 lecz małżeństwem dopiero od roku i w sumie dobrze się też trochę nacieszyć sobą 🙂
Moja 43 letnia znajoma w tym roku urodziła 3 dziecko więc masz jeszcze co najmniej 10 lat 😎
 
Moja 43 letnia znajoma w tym roku urodziła 3 dziecko więc masz jeszcze co najmniej 10 lat 😎
Moja sąsiadka urodziła w zeszłym roku mając 46 lat i również 3 dziecko 😜 a najlepsze jest to że jej starsza córka urodziła 2 lata temu, więc jest babcią, a wnuczka jest starsza od jej córki 😆 dziewczynki są jak siostry❤
 
Moja sąsiadka urodziła w zeszłym roku mając 46 lat i również 3 dziecko 😜 a najlepsze jest to że jej starsza córka urodziła 2 lata temu, więc jest babcią, a wnuczka jest starsza od jej córki 😆 dziewczynki są jak siostry❤
A moja znajoma myślała że menopauza już ją dopadła (miała 54lata i nie miała dzieci). Okres się "skończył" miesiąc,dwa...ale jakoś dziwnie dobrze się czuła wręcz inaczej niż zwykle..zrobiła test i 2 krechy jak malowane. USG i zonk... 3 miesiąc... Urodziła mając 55lat zdrowa córeczkę i jest najszczęśliwsza młoda mamą 😍
 
[mention]jotte [/mention] słusznie prawi. Spójrz na to z innej perspektywy, w końcu COŚ wiesz, można w tym kierunku działać, a nie biegać po omacku [emoji3526]
Prawda. To mnie cieszy. Cieszę się, że też większość badań załatwilam sobie przez poradnie. Nie muszę wydawać kilka stówek.
 
A moja znajoma myślała że menopauza już ją dopadła (miała 54lata i nie miała dzieci). Okres się "skończył" miesiąc,dwa...ale jakoś dziwnie dobrze się czuła wręcz inaczej niż zwykle..zrobiła test i 2 krechy jak malowane. USG i zonk... 3 miesiąc... Urodziła mając 55lat zdrowa córeczkę i jest najszczęśliwsza młoda mamą 😍
a ja się zanarteidm ze 37 na 2 dziecko to późno, mam czas 😁 w domu 14 latek🙂
 
Takie informacje na pewno podnoszą na duchu każda staraczke. Może to tak jest ze wszytsko w swoim czasie tylko trzeba sobie to jakoś uświadomić a nie wariować tak jak ja
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu, ale postanowiłam się dopiero teraz przywitać. Mam 30 lat, mój mąż 36 i staramy się o nasze pierwsze dziecko. Do starań podchodziliśmy na luzie do tej pory, ale ze nic się nie dzieje to podjęliśmy pewne działania. Ja w tym cyklu zaczęłam od testów owulacyjnych (obecnie 13 dzień, ale owulacji jeszcze nie było). Mam już skierowanie na podstawowe badania i zamierzam je wykonać na początku kolejnego cyklu, o ile bedzie 😉 to tyle na początek, życzę Wam miłego dnia 🙂
 
Do góry