reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny a jaki bierzecie wiesiołek na poprawę śluzu? Mile widziane konkretne nazwy preparatow i dawkowanie [emoji854] Zażywa się od 1 dc do owulacji tak? Dlaczego później nie można?
Ja mam taki. Dawkowanie 2x2. Biorę pierwszy cykl, więc o efektach się jeszcze nie wypowiem :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Dziewczyny, macie jakiegoś serio godnego uwagi ginekologa? :( Kraków, okolice, może być nawet i Rzeszów, czy Tarnów.. kogoś kto serio pomoże a nie będzie wyciągał na darmo kasę :(
Ja w Rzeszowie chodze do Magonia, slyszalam slabe opinie no ale zobacze co dalej.
Pewna dziewczyna polecila mi dr Ulman w Rzeszowie i dr Przybycien Kraków.
Ja zobaczę co dalej. Magoń pracuje tez w Parents (slabe opinie strasznie o nich...) i odrazu u mnie zaczął u mnie stymulacje (ok 2 lata nie zabezpieczam sie i nic 🤷🏼‍♀️)
 
Witam się w pierwszym DC. Mogła ta @ 1 dzień poczekać a nie przyszła akurat na dzień wizyty u gin 🤦‍♀️... równo 28dni po lyzeczkowaniu. Dziwne że żadnych objawów nie miałam wcześniej. Nic to mam nadzieję że ten cykl będzie owocny :D
I jeszcze pocalowalam klamkę u lekarza bo odwołali mi wizytę... kolejna 18go. Masakraaaaa 😭
 
Mam pytanko, może pomożecie. W którym dni cyklu umówić się na monitoring, gdy mam bardzo długie cykle?? Według moich obserwacji w ostatnich cyklach owulacja była 24/25 dc.. do tego faza lutealna jest też wydlużona. 😤😤
ja bym się przeszła ok 14dc i niech lekarz zobaczy co jest grane. Jeśli do owu będzie daleko to ci każe przyjść za kilka dni sprawdzić czy/ jak pecherzyki rosną.
 
Hej dziewczyny!

@aquarius89 @MoniB1988 ja nie robiłam inseminacji, ale bardzo się nią interesuje. Do końca 2020 roku był powołany program ochrony zdrowia prokreacyjnego i tam robili inseminacje na nfz. Rozejrzyjcie się w swoich miastach, może miasta mają podobne programy dofinansowania.
Prywatnie sama inseminacja to koszt Ok 700-800zł. Do tego trzeba doliczyć badania i wizyty. Ja zakładałam, ze będzie mnie to kosztować Ok 1000/msc, ale nie mówię tego z własnego doświadczenia, wiec to tak orientacyjne traktujcie
ja też tak sobie przeliczyłam na szybko, żeby wiedzieć wgl na czym to polega i czy nas stać w razie w.
Miałam iść w tym miesiącu na drożność, ale chodzi mi pogłowie coraz częściej pójście do kogoś kto mnie położy i zrobi laparoskopię zwiadowczą z udrażnianiem. Wiem, że mam źle zrośnięta bliznę po cc i obawiam się, że drożność wyjdzie ok, a tam nadal w macicy są zrosty które uniemożliwają mi zajście. Więc narazie pójdę do gina, który trochę bardziej zna się na niepłodności, pracuje w szpitalu i zobaczę co on o tym myśli. Bo ten do którego teraz chodzę nie zaproponował nawet badań hormonów sam z siebie, a to już 6cs🥺
 
Może lekarz źle obliczył 🤔 Wątpię, żeby badał w trakcie @. Może zadzwoń i się upewnij czy na pewno masz przyjść w tym dniu?
Właśnie , ja tez wątpię nigdy nie miałam badania w trakcie okresu i wydaje mi się to bez sensu bo nawet nie zdążę wziac clo , a chyba chodzi o to żeby zobaczyć jaka reakcja jest po , tak ? Dziękuje ❤️
 
reklama
Do góry