reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja idę właśnie na pierwszy monitoring i kazała wypasować z przewidywaną datą owu tak żeby zrobić 2-3 wizyty monitoringi. Najlepiej przed owu, w okolicach owu i po owu. U mnie chodzi jeszcze o sprawdzenie jak rosną.
No właśnie o to mi chodzi od początku ,ze bez sensu isc w 1 dc tak mi ustalił wizytę ,kiedy jeszcze nie wezme clo , bo gdybym miała w okolicy owulacji to byłoby racjonalne . Ale to mój błąd , bo żnie umówiłam się u niego zaraz po wizycie tylko zadzwoniłam kilka dni później i może zapomniał wogole o co chodzi w moich wizytach
 
Właśnie , ja tez wątpię nigdy nie miałam badania w trakcie okresu i wydaje mi się to bez sensu bo nawet nie zdążę wziac clo , a chyba chodzi o to żeby zobaczyć jaka reakcja jest po , tak ? Dziękuje ❤️
Tak, lekarz zobaczy czy lek zadziałał i pęcherzyki rosną. Jeśli nie będzie reakcji to zwiększy dawkę. Później powinien jeszcze sprawdzić czy pękają same. No chyba, że od razu zapisze lek na pęknięcie, bo i tacy się zdarzają. Ten 9/10 dc jest odpowiedni na pierwszą wizytę 😉
 
No właśnie o to mi chodzi od początku ,ze bez sensu isc w 1 dc tak mi ustalił wizytę ,kiedy jeszcze nie wezme clo , bo gdybym miała w okolicy owulacji to byłoby racjonalne . Ale to mój błąd , bo żnie umówiłam się u niego zaraz po wizycie tylko zadzwoniłam kilka dni później i może zapomniał wogole o co chodzi w moich wizytach
Przepraszam że wchodzę tak w połowie tematu
Mój lekarz też kazał przychodzić 1dc potem 11/12dc i kolejny 16 gdy pęcherzyk był spory dostawalam zastrzyk na pęknięcie
 
reklama
Do góry