reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kiedy po clo powinno się isc na monitoring? Bo ja mam mieć okres 11 bądź 12 to będzie pierwszy dc , clo mam wziąć 3 dc a ginekolog zapisał mnie na wizytę 12.01 to chyba trochę mija się z celem?
Ja idę właśnie na pierwszy monitoring i kazała wypasować z przewidywaną datą owu tak żeby zrobić 2-3 wizyty monitoringi. Najlepiej przed owu, w okolicach owu i po owu. U mnie chodzi jeszcze o sprawdzenie jak rosną.
 
Tak, jak najbardziej o tym myślimy. Jednak ostatnio usłyszałam od jednego ginekologa, że ciąża biochemiczna się nie liczy... wiec nie mam co się przejmować... mam umówiona wizytę do swojego lekarza, który dość krótko prowadził moja poprzednia ciąże. Chce poznać jego zdanie. Jeśli również zbagatelizuje to co się stało zostaje mi klinika leczenia niepłodności. Ale chyba podświadomie boje się tam iść. Boje się usłyszeć, ze nie zajdę w ciąże naturalnie. Wiem to głupie, ale jednak ...
Ale zachodzisz naturalnie! Przecież się udało więcej niż raz. Na pewno jest szansa utrzymać ciążę. Trzeba tylko na dobrych lekarzy trafić 🤔 zajrzyj jeszcze na wątek ciąża po poronieniu, tam może ktoś coś podpowie. A wykonywałaś jakieś badania po stracie (nie gniewaj się jeśli to irytujące pytanie)? Toxo, CMV, krzepnięcie, TSH? Takie podstawy. Trzymam kciuki oby szybko znów się udało!
 
Dzień dobry 😊 Po przeczytaniu wszystkich postów i ja postanowiłam dołączyć. Jestem szczęśliwą mamą 7 latka (2 cykl starań, po odstawieniu tabletek anty). 4 lata temu postanowiliśmy starać się o rodzeństwo. Niestety bezskutecznie. W między czasie brałam clo przez 3 cykle i miałam drożność jajników. Po zmianie lekarza okazało się, że mam PCOS. Odpuściliśmy starania. Ze względu na wiek, stwierdziliśmy, że może warto spróbować po raz ostatni (ja 33, mąż 40 lat). To nasz pierwszy cykl starań, po długiej przerwie. Na razie nie spinamy się, ale mam nadzieję, że w tym roku się uda. To mój 12dc. Peak teoretycznie 18dc. Przewidywana @ 30dc (możliwe, że 22 stycznia będę testować, w zależności, co pokażą testy lh). Moje cykle trwają 26-36 dni. Ja biorę ovulomed max, a M Fertistim. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i gratuluję tym, które już zobaczyły wymarzone 2 kreski na teście ciążowym 😊
Trzymam kciuki za pozytywny test 🤞
 
Ale zachodzisz naturalnie! Przecież się udało więcej niż raz. Na pewno jest szansa utrzymać ciążę. Trzeba tylko na dobrych lekarzy trafić 🤔 zajrzyj jeszcze na wątek ciąża po poronieniu, tam może ktoś coś podpowie. A wykonywałaś jakieś badania po stracie (nie gniewaj się jeśli to irytujące pytanie)? Toxo, CMV, krzepnięcie, TSH? Takie podstawy. Trzymam kciuki oby szybko znów się udało!
Tak, z tego akurat, ze udaje mi się zajść w ciąże to strasznie się cieszę 😁po pierwszym poronieniu, badania nie były potrzebne- jasne, raz się zdarza. Na kolejna wizytę po ostatnim poronieniu muszę czekać do końca stycznia. Są strasznie długie kolejki (przyjmuje wyłącznie prywatnie). Dziewczyny tam pisały o wielu, wielu badaniach. Wole aby mi podpowiedział ginekolog. Mam niedoczynność tarczycy od lat, leczę się, przyjmuje euthyrox 125. W trakcie ostatniej ciąży tsh miało wartość 1,56, a po miesiącu 1,95 wiec teoretycznie ok
 
reklama
Dziewczyny orientujecie się czy jest możliwość żeby jakiś lekarz wystawił mi receptę na Neoparin, żeby było taniej? Bo te koszty się mnożą 😄
 
Do góry