reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja jestem teraz w 22dc i chyba jajo zniosę
Jestem z Tobą! Ja 26 dzisiaj i już chodzę po ścianach :p chociaż jakoś tak czuje, że się jednak nie udało, nie wiem czemu, wszystko mam na odwrót, ostatnio byłam pełna nadziei, teraz trochę psychicznie gorzej. Bóle brzucha jak na okres, w sklepie mi się mega słabo dzisiaj zrobiło, dobrze, że był Mąż ze mną. Mroczki przed oczami, gorąco.
 
Jestem z Tobą! Ja 26 dzisiaj i już chodzę po ścianach :p chociaż jakoś tak czuje, że się jednak nie udało, nie wiem czemu, wszystko mam na odwrót, ostatnio byłam pełna nadziei, teraz trochę psychicznie gorzej. Bóle brzucha jak na okres, w sklepie mi się mega słabo dzisiaj zrobiło, dobrze, że był Mąż ze mną. Mroczki przed oczami, gorąco.
U mnie to tak naprawdę dopiero 1 cykl starań, niby wszystkie wyniki mam w normie, starałam się jak mogłam wiec się nadzieje ze od razu się uda :) niepotrzebnie tylko się nakręcam i szukam niewiadomo jakich znaków 😛
 
Jestem z Tobą! Ja 26 dzisiaj i już chodzę po ścianach :p chociaż jakoś tak czuje, że się jednak nie udało, nie wiem czemu, wszystko mam na odwrót, ostatnio byłam pełna nadziei, teraz trochę psychicznie gorzej. Bóle brzucha jak na okres, w sklepie mi się mega słabo dzisiaj zrobiło, dobrze, że był Mąż ze mną. Mroczki przed oczami, gorąco.
mi ostatnio jest non stop słabo jak chwile dłużej stoję, chciałam dziś nawet morfologię zrobić, ale laborantka się poddała, bo z palca krew nie leciała, a żył nie mogła znaleźć🤣
 
ja też tak sobie przeliczyłam na szybko, żeby wiedzieć wgl na czym to polega i czy nas stać w razie w.
Miałam iść w tym miesiącu na drożność, ale chodzi mi pogłowie coraz częściej pójście do kogoś kto mnie położy i zrobi laparoskopię zwiadowczą z udrażnianiem. Wiem, że mam źle zrośnięta bliznę po cc i obawiam się, że drożność wyjdzie ok, a tam nadal w macicy są zrosty które uniemożliwają mi zajście. Więc narazie pójdę do gina, który trochę bardziej zna się na niepłodności, pracuje w szpitalu i zobaczę co on o tym myśli. Bo ten do którego teraz chodzę nie zaproponował nawet badań hormonów sam z siebie, a to już 6cs🥺
6cs to jeszcze nie tak źle. A w poprzednia ciąże po ilu cyklach zaszłaś?

Ja w pierwsza po Ok 7, w druga jakoś 10-12cs, a teraz od 2016 roku🤷‍♀️
 
Właśnie , ja tez wątpię nigdy nie miałam badania w trakcie okresu i wydaje mi się to bez sensu bo nawet nie zdążę wziac clo , a chyba chodzi o to żeby zobaczyć jaka reakcja jest po , tak ? Dziękuje ❤️
Mi gin kazała przyjść około 10 dnia na monitoring po clo i później by sprawdzić czy i jak się rozwijają pęcherzyki
 
reklama
Do góry