reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Tak. 6 mm. Badał w 19 dniu cyklu.
To nie jest kwestia „nie jestem medykiem, więc jak lekarz mówi, że za grube to go posłucham”. Jeśli tak powiedział, to pierdzielił głupoty. To tak jakby matematyk powiedział, że 2+2=5 i Ty byś mu ślepo wierzyła. Grube endo to takie powyżej 15 mm. 6mm jest idealne na fazę folikularną. Na fazę lutealną za chude - ciąża się w takim nie zagniezdzi.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mieliśmy dziś jechać na wesele i męski narząd w bombki strzelił [emoji13] Nasze auto wczoraj umarło... Zaczęło się od lodówki, potem poszło żelazko i teraz auto - bo przecież jak jedna rzecz się psuje, to idzie lawinowo [emoji2356] Jak pech to pech, a nowe auto będziemy mieć do odbioru z salonu jakoś na koniec września... No nic, trzeba przeboleć... Przy takim stresie w tym cyklu to dzieci nie będzie [emoji23]
Oj to ładnie się posypało [emoji2] ale na to wesele w końcu dotarliście?
 
To nie jest kwestia „nie jestem medykiem, więc jak lekarz mówi, że za grube to go posłucham”. Jeśli tak powiedział, to pierdzielił głupoty. To tak jakby matematyk powiedział, że 2+2=5 i Ty byś mu ślepo wierzyła. Grube endo to takie powyżej 15 mm. 6mm jest idealne na fazę folikularną. Na fazę lutealną za chude - ciąża się w takim nie zagniezdzi.
Ja myślałam, że za grube. Powiedział, że nie jest dobre. Dopiero teraz o tym poczytałam w necie.
 
To było w kontekście tego ze niby „przerośnięte „ masz wg Twojego lekarza
Już napisałam wyżej. Powiedział, że nie jest takie jak być powinno. Ja myślałam, że w takim razie jest za grube. W sumie nawet nie pomyślałam, że może być za cienkie. Zabijcie mnie, ale serio jestem w takim stresie, że niewiele wyniosłam z tej wizyty. Nie wiedziałam o co pytać. Plus jest taki, że pewnie da się to wszystko jakoś wyrównać. Czekam do kolejnego cyklu i robię badania. Koleżanka dodatkowo poleciła mi inofem. Któraś w Was stosowała ten specyfik?
 
reklama
Już napisałam wyżej. Powiedział, że nie jest takie jak być powinno. Ja myślałam, że w takim razie jest za grube. W sumie nawet nie pomyślałam, że może być za cienkie. Zabijcie mnie, ale serio jestem w takim stresie, że niewiele wyniosłam z tej wizyty. Nie wiedziałam o co pytać. Plus jest taki, że pewnie da się to wszystko jakoś wyrównać. Czekam do kolejnego cyklu i robię badania. Koleżanka dodatkowo poleciła mi inofem. Któraś w Was stosowała ten specyfik?
Na wzrost endo stosuje się np. suszone morele, orzechy, czerwone wino a z leków np. estrofem. Jeśli w kolejnych cyklach miałoby być znów cienkie to pewnie trzeba będzie wspomóc lekami.
 
Do góry