reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczynyz byłam wczoraj na monitoringu cyklu, byl to 12 dc. Lekarz powiedział dokładnie tak "pęcherzyki sa w jednakowej fazie wzrostu" i tyle:(. Ogólnie wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze wiec nawet nie dopytałam co to oznacza. Czy jest szansa na owulacje??
 
reklama
Dziewczynyz byłam wczoraj na monitoringu cyklu, byl to 12 dc. Lekarz powiedział dokładnie tak "pęcherzyki sa w jednakowej fazie wzrostu" i tyle:(. Ogólnie wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze wiec nawet nie dopytałam co to oznacza. Czy jest szansa na owulacje??
Pewnie że jeszcze nie wyłonił się pęcherzyk dominujący. Szansa zawsze jest, niektóre dziewczyny mają owulację bliżej 20 dnia cyklu.
 
Hej. Zaczęłam starania o maleństwo. Jakoś tydzień po stosunku zaczęłam plamić na blado-rozowy kolor. Czytałam że może to być zagnieźdzanie zarodka. Miesiączkę mam za 6 dni, badanie beta hcg pokazało brak ciąży. Czy jest jeszcze jakaś szansa? Powtórzyć badanie po 1 dniu miesiączki? Może któraś miała podobna sytuację [emoji3166]
A kiedy była owulacja? Bo to od niej raczej będziesz liczyć te wszystkie magiczne rzeczy, nie od stosunku [emoji6] jeśli do owulacji dochodzi i odbywają się stosunki seksualne w okresie płodnym to szansa na ciąże jest. Ale nie da się ciąży stwierdzić szybciej, bo ktoś się niecierpliwi [emoji6] są tu dziewczyny starające się latami, wierz mi, napewno tez by chciały już zajść w ciąże, każda z nas by chciała, jednak procesu, który - mamy nadzieje - zachodzi (podróż jajka przez jajowod, zagnieżdżenie itp) nie da się przyspieszyć [emoji2368] Najlepiej przynajmniej w terminie miesiączki zrobić test lub badanie, a do tego czasu uzbroić się w cierpliwość i tyle. Możesz testować wcześniej, nikt Ci nie zabroni, może będziesz miała wczesniejsze zagnieżdżenie i złapiesz wczesna ciąże, a może będziesz miała późniejsze zagnieżdżenie lub owu się przesunęła i po prostu będzie jeszcze za szybko, żeby test/beta mogły cokolwiek wykryć.
 
Rozumiem ja też się nie mogę doczekać zrobienia testu ;) ale jak byłam w pierwszej ciąży która straciłam test dopiero pokazywał druga kreskę 2 dzień od spodziewanej miesiączki :) a teraz jak wyszedł mi wcześniej była biochemiczna więc czasem lepiej nie wiedzieć o starać się uzbroić w cierpliwość do dnia miesiączki :)
 
A kiedy była owulacja? Bo to od niej raczej będziesz liczyć te wszystkie magiczne rzeczy, nie od stosunku [emoji6] jeśli do owulacji dochodzi i odbywają się stosunki seksualne w okresie płodnym to szansa na ciąże jest. Ale nie da się ciąży stwierdzić szybciej, bo ktoś się niecierpliwi [emoji6] są tu dziewczyny starające się latami, wierz mi, napewno tez by chciały już zajść w ciąże, każda z nas by chciała, jednak procesu, który - mamy nadzieje - zachodzi (podróż jajka przez jajowod, zagnieżdżenie itp) nie da się przyspieszyć [emoji2368] Najlepiej przynajmniej w terminie miesiączki zrobić test lub badanie, a do tego czasu uzbroić się w cierpliwość i tyle. Możesz testować wcześniej, nikt Ci nie zabroni, może będziesz miała wczesniejsze zagnieżdżenie i złapiesz wczesna ciąże, a może będziesz miała późniejsze zagnieżdżenie lub owu się przesunęła i po prostu będzie jeszcze za szybko, żeby test/beta mogły cokolwiek wykryć.
Dziękuję dziewczyny. Tak ja mówicie uzbroję się w cierpliwość. Kilka lat brałam tabletki więc też pewnie chwilę to potrwa zanim mi się wszystko ureguluje. Jeszcze raz dziękuję i życzę Wam również powodzenia🥰
 
Hej dziewczyny ! Kto testuje niebawem i co? Ja dziś 35dc. Cykle zazwyczaj 30-32 dni. Zdarzył się taki długi w styczniu tego roku. Testy oczywiście niegatywne, ze aż oczy bolą. A okresu dalej nie ma i nic go nie zapowiada niestety 😕. Wkurzam się niesamowicie. We wrześniu mam mieć HSG i nawet nie mam jak się umówić, bo nie wiem kiedy @. Takie cykle mnie dołują. Zastanawia mnie czy wy zawsze tuż przed okresem macie objawy nadchodzącej @?
 
Hej dziewczyny ! Kto testuje niebawem i co? Ja dziś 35dc. Cykle zazwyczaj 30-32 dni. Zdarzył się taki długi w styczniu tego roku. Testy oczywiście niegatywne, ze aż oczy bolą. A okresu dalej nie ma i nic go nie zapowiada niestety 😕. Wkurzam się niesamowicie. We wrześniu mam mieć HSG i nawet nie mam jak się umówić, bo nie wiem kiedy @. Takie cykle mnie dołują. Zastanawia mnie czy wy zawsze tuż przed okresem macie objawy nadchodzącej @?
Jestem w podobnej sytuacji. Dzisiaj 37dc, test negatywny robiony wczoraj a okresu narazie nic nie zapowiada. I to mnie jeszcze bardziej wkurza niż ten negatywny test. Poprzedni cykl miałam 32dni.
 
reklama
Hej dziewczyny ! Kto testuje niebawem i co? Ja dziś 35dc. Cykle zazwyczaj 30-32 dni. Zdarzył się taki długi w styczniu tego roku. Testy oczywiście niegatywne, ze aż oczy bolą. A okresu dalej nie ma i nic go nie zapowiada niestety [emoji53]. Wkurzam się niesamowicie. We wrześniu mam mieć HSG i nawet nie mam jak się umówić, bo nie wiem kiedy @. Takie cykle mnie dołują. Zastanawia mnie czy wy zawsze tuż przed okresem macie objawy nadchodzącej @?

A owu kiedy? [emoji16]
 
Do góry