reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A często ci się zdarza tak długi cykl?
W styczniu miałam cykl 37dni ale wtedy miałam za wysokie tsh, potem luty miałam ładnie 31 dni bo się wyniki poprawiły, potem miałam cykl 57dni🙄 bo jak się okazało dostałam za duża dawkę letroxu i tsh mi spadło do wartości 0,049 potem jak wyniki się uregulowały to miałam trzy miesiące ładnie po 32dni i teraz robiłam tsh w sierpniu i miałam wynik 1,7 więc nie wiem skąd taki długi cykl. Stres? Może.
 
Hej dziewczyny ! Kto testuje niebawem i co? Ja dziś 35dc. Cykle zazwyczaj 30-32 dni. Zdarzył się taki długi w styczniu tego roku. Testy oczywiście niegatywne, ze aż oczy bolą. A okresu dalej nie ma i nic go nie zapowiada niestety 😕. Wkurzam się niesamowicie. We wrześniu mam mieć HSG i nawet nie mam jak się umówić, bo nie wiem kiedy @. Takie cykle mnie dołują. Zastanawia mnie czy wy zawsze tuż przed okresem macie objawy nadchodzącej @?
Ja po zabiegu łyżeczkowania raczej nie mam objawów przed i potrafi pojawić się z Nienacka... Tak samo i w tym cyklu. Nawet plamienia przed nie mam a zawsze miałam.
 
Dlaczego nie pójdziesz na monitoring?
Byłam już u dwóch lekarzy, jeden i drugi twierdzi że jestem młoda, żebym nie robiła testów owu, nie mierzyła sobie temperatur, dala sobie na luz to się uda 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Wczoraj wyslalam jednemu wynik za niski męża prolaktyny norma od 80 on miał 20, to napisał mi ze wyniki ok, nie należy się tym przejmować..
 
reklama
Do góry