reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zastanawiam się zeby podejść do zbadania progesteronu i estradiolu - cykl stymulowany.
Kiedy najlepiej to zrobić?
Ok. 7dpo zeby sprawdzić czy po owu wartości są dobre czy np ok. 10dpo, gdzie teoretycznie moze byc juz zagnieżdżenie, akurat 12dc z samego rana mam gin i tak się zastanawiam czy nie warto sobie tego sprawdzić choć raz 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Temeratury nigdy nie mierzyłam. To zdjecie jest wykonane po 5 min od wykonania testu. Teraz kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej.
bo to wiadomo, ale te wcześniejsze to już wiesz... Wszystko z nimi być może ;)

Powiem ci, że mi łączenie testy owu+ temperatura bardzo fajnie pokazują "okienko" od kiedy do kiedy najlepiej się wziąć do roboty 😂
 
Dziewczyny... Chyba się starzeje bardziej niż myślałam 😂 dziś tak mocno poczułam ciągnący ból w podbrzuszu po kichnięciu że aż się zgielam w pol... A okres dopiero w środę... Objawy PMS coraz wcześniej i coraz silniejsze 😂😁😎🤣 tęsknię za moimi bezobjawowymi okresami 🤣
 
Hej, a ja dzisiaj w 30dc - myślę, że jutro zatestuję. Jestem strasznie zrezygnowana, że znowu biel, ale zlecone przez ginekologa badania w 2dc,14dc i 22dc nie wykazały żadnych odstępstw od normy więc zawsze mam nadzieję :) miłego dnia Wam życzę :)
 
Hej, a ja dzisiaj w 30dc - myślę, że jutro zatestuję. Jestem strasznie zrezygnowana, że znowu biel, ale zlecone przez ginekologa badania w 2dc,14dc i 22dc nie wykazały żadnych odstępstw od normy więc zawsze mam nadzieję :) miłego dnia Wam życzę :)

Ja też jutro, ale zapewne potwierdzić biel 🤣
Dzisiaj złapał mnie typowy dla mnie PMS, stary jak zwykle odpalił u mnie zapalnik wściekłości (ale przed @ zawsze tak mam, że jakaś pierdoła rozwściecza mnie do czerwoności), ale u mnie to trwa 5 min. Nawkurzam się, pokrzyczę na niego i za 5 min jest ok 😝 Najlepsze jest to, że mój mąż też ma PMS przed moim okresem, bo chodzi jak osa, czasem nawet zanim mnie PMS dopadnie 😂
 
reklama
Nadrabiam wczorajsze posty i nie dowierzam 😳
Przykro się czyta tyle niemiłych słów...
Ja cieszę się, że trafiłam na to forum i dla mnie cenna jest każda rada i podpowiedź.

Dobrze, że już po dyskusji.

U mnie 15dc.wczoraj pęcherzyk 10,7 mm więc ten cykl odpoczywamy. A od następnego do menopuru dołączamy spowrotem lamette bo bez niej nic nie działa.
Lekarz miło mnie zaskoczył, bo mimo iż w poniedziałek pęcherzyk miał 10mm i nie wiązał nadziei w tym cyklu to dla pewności i tak chciał mnie obejrzeć wczoraj i nie musiałam płacić za wizytę.
Czekamy na @ na spokojnie.

@Dorciaaaa88 oficjalnie gratuluję 💜

A wam dziewczyny życzę miłego i Bezstresowego weekendu 😘😘
 
Do góry