reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Spokojnie. Nie mam zamiaru tu wracać. A moderatorki od internetu mnie nie odetną - tak dla Twojego info to forum to nie "cały internet". Do tego mam prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi się zawiść z jaką komentują co poniektóre osoby pozytywne testy innych. Czasem trzeba Was sprowadzić na ziemię.
wyrażać swoją opinię też trzeba umieć.
 
reklama
Wracając do głownego tematu TEGO forum to jak Wam sie wydaje dzis powinny byc starania czy lepiej jutro? Oto moje testy owu dwa ostanie to z dziś. Przedostatni jest z g. 12.00 a ostatni z 20.00.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210819-201111_Gallery.jpg
    Screenshot_20210819-201111_Gallery.jpg
    91,1 KB · Wyświetleń: 84
Wracając do głownego tematu TEGO forum to jak Wam sie wydaje dzis powinny byc starania czy lepiej jutro? Oto moje testy owu dwa ostanie to z dziś. Przedostatni jest z g. 12.00 a ostatni z 20.00.
A może wrzucaj sobie testy w aplikacje Premom? Łatwiej zobaczyć różnicę, bo testy się nie odbarwiają.

Ja bym działała już od dzisiaj. Sprawdzasz sobie też temperaturę?
 
Wracając do głownego tematu TEGO forum to jak Wam sie wydaje dzis powinny byc starania czy lepiej jutro? Oto moje testy owu dwa ostanie to z dziś. Przedostatni jest z g. 12.00 a ostatni z 20.00.

Zgadzam się z [mention]Zazuu [/mention] , peak tuż tuż, możliwe ze będzie w nocy. Owu może się pojawić do 2 dni po pozytywie. Kiedyś mi gin powiedział, żeby od pozytywu starać się codziennie 3 dni, ale co gin to inna opinia [emoji16] ja bym jutro atakowała [emoji16]
 
Ja już nic nie rozumiem robię testy owulacyjne i z dnia na dzień coraz słabsza kreska ... 12 dzień cyklu a do owulacji niby 6 dni ...

Mam nadzieje, ze to Cię uspokoi [emoji16] niektórym z dnia na dzień pokazuje się pik. Spokojnie. W 6 dni to jeszcze możesz mieć sinusoidę w tym czasie [emoji16] LH się waha nawet dobowo, wiec nie masz się czym martwić [emoji6]

IMG_1395.jpg
 
reklama
Do góry