reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kurczę, umówiłam się do ginki dopiero na 31 sierpnia, czyli 15 dc i teraz mam dylemat - starać się wcześniej czy jednak czekać na potwierdzenie, że na pewno możemy? :D Szkoda mi tego cyklu, ale też boję się, że zajdę i znowu coś będzie nie tak :( Poza tym teraz mi wyszły te mutacje MTHFR i PAI-1 no i muszę ubłagać ginkę o acard i heparynę - to się wtedy bierze dopiero od pozytywnego testu czy od owulacji?
Od pozytywnego testu
 
reklama
Kurczę, umówiłam się do ginki dopiero na 31 sierpnia, czyli 15 dc i teraz mam dylemat - starać się wcześniej czy jednak czekać na potwierdzenie, że na pewno możemy? :D Szkoda mi tego cyklu, ale też boję się, że zajdę i znowu coś będzie nie tak :( Poza tym teraz mi wyszły te mutacje MTHFR i PAI-1 no i muszę ubłagać ginkę o acard i heparynę - to się wtedy bierze dopiero od pozytywnego testu czy od owulacji?
Acard jest bez recepty. Mi wyszła tylko mutacja PAI 1 4-G hetero i lekarka powiedziała zebym sobie wlasnie go kupila i brała 2xdziennie. Powiedziała że jak bede w ciąży to bede musiała brać flexiparynę. To jest chyba odpowiednik heparyny.
 
Acard jest bez recepty. Mi wyszła tylko mutacja PAI 1 4-G hetero i lekarka powiedziała zebym sobie wlasnie go kupila i brała 2xdziennie. Powiedziała że jak bede w ciąży to bede musiała brać flexiparynę. To jest chyba odpowiednik heparyny.
Niby tak, ale chyba wolałabym nie brać nic bez konsultacji z lekarzem... A Acard bierzesz normalnie przez cały cykl?
 
reklama
@Zazuu @jotte producent nie wskazuje konkretnej pory dnia, kiedy nalezy zażyć ten lek. Ważne, aby bylo to po posiłku i popić małą ilością wody.
Nie mam zamiaru się z Tobą spierać 🤷🏻‍♀️
Co prawda to tylko gaciola, ale wrzucam, bo prosto wyjaśnia skuteczność leku, więcej info na stronie.
05ED80BA-EEC2-46CB-8112-F6477BF9F1FA.png
 
Do góry