reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Od 7dpo, ciaza była ale tak więcej nie zrobię bo ani moja "czujnosc" ani wdrożenie do razu większej dawki luteiny, ani badanie cukru od razu po pozytywnym teście nie pozwoliło mi tej ciazy utrzymać. A tu jad jaki był taki został. Bawcie się dalej w swoim kułku bezciazowych, może zmieńcie sobie temat na "kiedy wreszcie zajdę za 5 lat" czy coś w tym stylu bo skoro tu tyle jestescie to chyba czas najwyższy. Piszę złośliwie specjalnie, może wam coś w głowach wreszcie przeskoczy. Są tu dziewczyny, i będą dochodzić takie którym zajście w ciaze przychodzi łatwo, co więcej sporej większości z nich uda się urodzić zdrowe maluchy i ja mam zamiar się razem z nimi cieszyć. Wątek staraczki jest dla dziewczyn starających się, mogą sobie testować od 7dpo tak jak ja to robilam? Skoro szybko zachodzę to szansa na pozytyw jest dość spora ;) ofc nie koniecznie w 7dpo bliżej 10 ale wciąż i tak większą niz u Was 14dpo. Nie pozdrawiam :D
😂😂😂😂😂😂
 
reklama
No dobra. Dla mnie koniec dyskusji. Na tym poziomie rozmawiać nie będę. Jedyne co mogę teraz zrobić i polecam też innym to zgłosić tamten post pełen jadu do moderacji. Może jak koleżanka trochę odpocznie od forum i Internetu to pozytywnie wpłynie na jej kulturę wypowiedzi.
 
Od 7dpo, ciaza była ale tak więcej nie zrobię bo ani moja "czujnosc" ani wdrożenie do razu większej dawki luteiny, ani badanie cukru od razu po pozytywnym teście nie pozwoliło mi tej ciazy utrzymać. A tu jad jaki był taki został. Bawcie się dalej w swoim kułku bezciazowych, może zmieńcie sobie temat na "kiedy wreszcie zajdę za 5 lat" czy coś w tym stylu bo skoro tu tyle jestescie to chyba czas najwyższy. Piszę złośliwie specjalnie, może wam coś w głowach wreszcie przeskoczy. Są tu dziewczyny, i będą dochodzić takie którym zajście w ciaze przychodzi łatwo, co więcej sporej większości z nich uda się urodzić zdrowe maluchy i ja mam zamiar się razem z nimi cieszyć. Wątek staraczki jest dla dziewczyn starających się, mogą sobie testować od 7dpo tak jak ja to robilam? Skoro szybko zachodzę to szansa na pozytyw jest dość spora ;) ofc nie koniecznie w 7dpo bliżej 10 ale wciąż i tak większą niz u Was 14dpo. Nie pozdrawiam :D


Wiesz co napisze ci jako matka, przyszła matka. Z sentymentu lubie spojrzeć na ten watek na dobre wieści innych dziewczyn, kobiet. Ale zachowałaś sie jak świnia. Dziś jesteś w ciąży a jutro nie, różnie bywa ale żeby wylewać taki jad na inne osoby, które maja odmienne zdanie niż ty i to z takiego powodu to słabe.
 
Mialam nadzieję że zaszłyście i już was tu nie ma....

Nadzieja matka głupich powiadają. Przekonalas się, ze są tu tylko zrzędliwe marudy, wiec możesz się pożegnać i więcej nie wracać, bo chyba nikt nie chce czytać takich komentarzy jak Twoje, ani Ty raczej miło tu czasu nie spędzisz. Wszystkie się staramy i mamy służyć sobie rada, wspierać się, a nie wypominać jedna staraczka drugiej czas jej starań. Czujesz się lepsza? Tym bardziej odejdź.
 
No dobra. Dla mnie koniec dyskusji. Na tym poziomie rozmawiać nie będę. Jedyne co mogę teraz zrobić i polecam też innym to zgłosić tamten post pełen jadu do moderacji. Może jak koleżanka trochę odpocznie od forum i Internetu to pozytywnie wpłynie na jej kulturę wypowiedzi.
Spokojnie. Nie mam zamiaru tu wracać. A moderatorki od internetu mnie nie odetną - tak dla Twojego info to forum to nie "cały internet". Do tego mam prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi się zawiść z jaką komentują co poniektóre osoby pozytywne testy innych. Czasem trzeba Was sprowadzić na ziemię.
 
Spokojnie. Nie mam zamiaru tu wracać. A moderatorki od internetu mnie nie odetną - tak dla Twojego info to forum to nie "cały internet". Do tego mam prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi się zawiść z jaką komentują co poniektóre osoby pozytywne testy innych. Czasem trzeba Was sprowadzić na ziemię.

[emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Spokojnie. Nie mam zamiaru tu wracać. A moderatorki od internetu mnie nie odetną - tak dla Twojego info to forum to nie "cały internet". Do tego mam prawo wyrażać swoje zdanie. Nie podoba mi się zawiść z jaką komentują co poniektóre osoby pozytywne testy innych. Czasem trzeba Was sprowadzić na ziemię.
Akurat o Internecie to ja wiem całkiem sporo ;). Zachowałaś się przeraźliwie chamsko a nie wyrażałaś swoje zdanie. Jak nie masz zamiaru wracać to zgłoszenie do moderacji tego pełnego jadu postu tym bardziej nie boli. To nie lotnisko, nie musisz zapowiadać odlotu. Cytując klasyka idź i nie grzesz więcej.
 
Do góry