reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze jak pójdę jutro na betę to zobaczę wynik mniejszy niż mam, ogólnie to cycki mnie już nie bola nic mi nie jest a w tamtej biochemicznej piersi bolaly okropnie chociaż to też był sam początek po z atym zrobiłam test znowu i wyszła mi duża bledsza kreska nie wiem czy się martwić już na zapas...
 
Dziewczyny nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze jak pójdę jutro na betę to zobaczę wynik mniejszy niż mam, ogólnie to cycki mnie już nie bola nic mi nie jest a w tamtej biochemicznej piersi bolaly okropnie chociaż to też był sam początek po z atym zrobiłam test znowu i wyszła mi duża bledsza kreska nie wiem czy się martwić już na zapas...
Kochana nie martw się na zapas , jutro się wszystkiego dowiesz, żadnym wyznacznikiem jest to to ze nie masz objawów, niektórzy ich wcale nie maja a ciąże są ;) . Testem się nie przejmuj, widzisz miałaś tez blada kreskę a beta 60 . Głowa do gory 😘😘😘😘
 
Dziewczyny nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze jak pójdę jutro na betę to zobaczę wynik mniejszy niż mam, ogólnie to cycki mnie już nie bola nic mi nie jest a w tamtej biochemicznej piersi bolaly okropnie chociaż to też był sam początek po z atym zrobiłam test znowu i wyszła mi duża bledsza kreska nie wiem czy się martwić już na zapas...
Nie rob testów. Po co to sobie robisz? Kreska na tescie nic nie mowi o wzroście/spadku bety. Wytrzymaj do jutra i nie denerwuj sie na zapas 🤞🏼
 
Dziewczyny nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze jak pójdę jutro na betę to zobaczę wynik mniejszy niż mam, ogólnie to cycki mnie już nie bola nic mi nie jest a w tamtej biochemicznej piersi bolaly okropnie chociaż to też był sam początek po z atym zrobiłam test znowu i wyszła mi duża bledsza kreska nie wiem czy się martwić już na zapas...

Ja w obydwu ciążach nie miałam żadnych objawów, a teraz mam w domu nastolatki 😂 Każda ciąża jest inna, nie ma sensu przejmować się na zapas, bo to nie jest za dobre dla - powiem to głośno - Waszego organizmu 😉 To że cycki nie bolą, to nic nie znaczy 😁
 
Dziewczyny nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucie ze jak pójdę jutro na betę to zobaczę wynik mniejszy niż mam, ogólnie to cycki mnie już nie bola nic mi nie jest a w tamtej biochemicznej piersi bolaly okropnie chociaż to też był sam początek po z atym zrobiłam test znowu i wyszła mi duża bledsza kreska nie wiem czy się martwić już na zapas...
słońce, dlatego nie robi się testów. Wystarczy, że miałaś inna partię i już kolor będzie inny. Nie stresuj się. Tu masz taką fale dobrych myśli, że musi się udać!
 
z perspektywy czasu, i życiowego doświadczenia po kilku latach, też stwierdziłam, że nie chciano nas leczy, a kroić nas z kasy.... jeżeli, ( teraz juz pan profesor) po 3-4 wizytach i HSG, zaproponował inseminację, i nie podjął żadnych innych kroków by dowiedzieć się dlaczego 2 razy nie wyszło, tylko od razu zaproponował invitro...
Postaram się od września znów szturmem ruszyć z badaniami... będę Was informować, czy tym razem ktoś mi pomoże...
Na szybko co możesz sprawdzić to:
- krzywa cukrowa i insulinowa
- kwas foliowy, b12, homocysteina
- trombofilia wrodzona
 
reklama
Nie rob testów. Po co to sobie robisz? Kreska na tescie nic nie mowi o wzroście/spadku bety. Wytrzymaj do jutra i nie denerwuj sie na zapas 🤞🏼
Kochana nie martw się na zapas , jutro się wszystkiego dowiesz, żadnym wyznacznikiem jest to to ze nie masz objawów, niektórzy ich wcale nie maja a ciąże są ;) . Testem się nie przejmuj, widzisz miałaś tez blada kreskę a beta 60 . Głowa do gory 😘😘😘😘
Ja w obydwu ciążach nie miałam żadnych objawów, a teraz mam w domu nastolatki 😂 Każda ciąża jest inna, nie ma sensu przejmować się na zapas, bo to nie jest za dobre dla - powiem to głośno - Waszego organizmu 😉 To że cycki nie bolą, to nic nie znaczy 😁
słońce, dlatego nie robi się testów. Wystarczy, że miałaś inna partię i już kolor będzie inny. Nie stresuj się. Tu masz taką fale dobrych myśli, że musi się udać!
Dzięki dziewczyny jesteście niezastąpione, w takim razie czekam do jutra mam nadzieję że będzie ok, może już mam takie nerwy po tym co przeszłam... I boję się starty po raz kolejny. Ehhh.. Zobaczymy jutro pewnie wyniki będą dopwiro koło 15...
 
Do góry