reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Chciałam tylko powiedzieć, że @coca wrzucała to Wam z milion razy, a po wpisaniu w lupce "Wiesiołek" macie wszytko na ten temat...
tapatalk_1628683029985.jpeg
 
My narazie po prostu się staramy. Już 10 cykli. 2 lata temu miałam poronienie samoistne, a od 10 cykli znów próbujemy na razie bez skutku i bez leczenia. A Ty?
Ja w grudniu poroniłam i od tamtej pory też nie mogę zajść w ciążę hormony i TSH w normie ;) w tym miesiącu miałam 2 kreski na teście dzień przed miesiączką a na następny dzień dostałam okres :(
 
Witam Drogie Panie:)
nie było mnie u kilka lat...
moje starania o ciąże rozpoczęły się w 2015 roku( miałam 24 lata) tuż przed ślubem...po jakiś nieowocnych 14 miesiącach poznałam dziewczynę która również nie mogła zajść, poleciła nam klinikę i lekarza. Zaczęło się jezdzenie po lekarzach. badania, staranie + coraz większa frustracja...wyniki miałam dobre, jajowody drożne, mąż miał dość słabe wyniki nasienia ( 4% prawidłowych plemników), ale lekarze dawali nadzieję... I inseminaca- klapa, II inseminacja- klapa. Oczywiście cała sytuacja odbiła się nas samych, nie miałam wsparcia męża, po II inseminacji oznajmił, że trzeci raz nie ma ochoty tego przechodzić....o in vitro nie chciał słyszeć, na seks nawet dla przyjemności też już nie miał ochoty. Rozstaliśmy się 2,5 roku po ślubie. Obecnie ja jestem w nowym związku, mój mąż ma dzieci z pierwszego małżeństwa, mój ex też jest w nowym związku i.... został ojcem. Ja pomimo 3 letnich starań z drugim mężem nie mogę zajść w ciąże....czasem już odpuszczam i zajmuję się życiem "tu i teraz", ale mam już 30 lat, i bardzo chcielibyśmy mieć nasze wspólne dziecko...ale już nie wiem gdzie szukać pomocy....😔
 
Witam Drogie Panie:)
nie było mnie u kilka lat...
moje starania o ciąże rozpoczęły się w 2015 roku( miałam 24 lata) tuż przed ślubem...po jakiś nieowocnych 14 miesiącach poznałam dziewczynę która również nie mogła zajść, poleciła nam klinikę i lekarza. Zaczęło się jezdzenie po lekarzach. badania, staranie + coraz większa frustracja...wyniki miałam dobre, jajowody drożne, mąż miał dość słabe wyniki nasienia ( 4% prawidłowych plemników), ale lekarze dawali nadzieję... I inseminaca- klapa, II inseminacja- klapa. Oczywiście cała sytuacja odbiła się nas samych, nie miałam wsparcia męża, po II inseminacji oznajmił, że trzeci raz nie ma ochoty tego przechodzić....o in vitro nie chciał słyszeć, na seks nawet dla przyjemności też już nie miał ochoty. Rozstaliśmy się 2,5 roku po ślubie. Obecnie ja jestem w nowym związku, mój mąż ma dzieci z pierwszego małżeństwa, mój ex też jest w nowym związku i.... został ojcem. Ja pomimo 3 letnich starań z drugim mężem nie mogę zajść w ciąże....czasem już odpuszczam i zajmuję się życiem "tu i teraz", ale mam już 30 lat, i bardzo chcielibyśmy mieć nasze wspólne dziecko...ale już nie wiem gdzie szukać pomocy....😔
Hej!
A przez te trzy lata staracie się tylko naturalnie czy jakieś badania, leki, invitro itd było grane?
 
Hej!
A przez te trzy lata staracie się tylko naturalnie czy jakieś badania, leki, invitro itd było grane?
Robiłam badania i jak na złość wszystko jest oki... sam lekarz się śmiał, że tylko zachodzić w ciąże, bo on nie widzi żadnych przeciwwskazań i barier... nie wchodziliśmy póki co w tematy insemincaji, in-vitro itp, daliśmy czas naturze... ale jak widać, los chyba chcę inaczej niż my...
 
Robiłam badania i jak na złość wszystko jest oki... sam lekarz się śmiał, że tylko zachodzić w ciąże, bo on nie widzi żadnych przeciwwskazań i barier... nie wchodziliśmy póki co w tematy insemincaji, in-vitro itp, daliśmy czas naturze... ale jak widać, los chyba chcę inaczej niż my...
A jakie badania masz za sobą?
 
Witam kochane może mi podpowiecie, mam już synka 4 lata chyba czas na kolejne ♥️Od 2 lat przyjmowałam tabletki kontracept, ostatnia tabletkę z blistra przyjęłam 23.07 miesiączkę dostałam 27.07 do 30.07. zakończyłam branie tabletek na stałe w dniach 03.08, 05.08,06.08,07.08 współżyłam bez zabezpieczenia, stosunek kończył się zawsze w środku. Dnia 07.08 wieczorem w okolicy podbrzusza zaczęło mnie kłuć podczas chodzenia czy siedzenia dostałam wzdęty brzuch w tym miejscu i mam go do dziś tzn. 11.08 czy jest możliwość że zaszłam w ciążę? Kiedy mogę wykonać test ciążowy?
 
Witam kochane może mi podpowiecie, mam już synka 4 lata chyba czas na kolejne [emoji3531]Od 2 lat przyjmowałam tabletki kontracept, ostatnia tabletkę z blistra przyjęłam 23.07 miesiączkę dostałam 27.07 do 30.07. zakończyłam branie tabletek na stałe w dniach 03.08, 05.08,06.08,07.08 współżyłam bez zabezpieczenia, stosunek kończył się zawsze w środku. Dnia 07.08 wieczorem w okolicy podbrzusza zaczęło mnie kłuć podczas chodzenia czy siedzenia dostałam wzdęty brzuch w tym miejscu i mam go do dziś tzn. 11.08 czy jest możliwość że zaszłam w ciążę? Kiedy mogę wykonać test ciążowy?
Może ból podbrzusza spowodowany był owulacją. Po odstawieniu tabletek anty czasem organizm musi dojść do siebie.
Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki lub 14 dni po owulacji.
 
reklama
Witam kochane może mi podpowiecie, mam już synka 4 lata chyba czas na kolejne ♥️Od 2 lat przyjmowałam tabletki kontracept, ostatnia tabletkę z blistra przyjęłam 23.07 miesiączkę dostałam 27.07 do 30.07. zakończyłam branie tabletek na stałe w dniach 03.08, 05.08,06.08,07.08 współżyłam bez zabezpieczenia, stosunek kończył się zawsze w środku. Dnia 07.08 wieczorem w okolicy podbrzusza zaczęło mnie kłuć podczas chodzenia czy siedzenia dostałam wzdęty brzuch w tym miejscu i mam go do dziś tzn. 11.08 czy jest możliwość że zaszłam w ciążę? Kiedy mogę wykonać test ciążowy?
7.08 było absolutnie za wcześnie na to, abyś zaczęła czuć objawy w ciąży, więc to co czułaś, nie było spowodowane ciążą. Być może odczuwasz w ten sposób owulację. Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po owulacji.
 
Do góry