reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny powoli do Was wracam, siedzę w szpitalu, jestem właśnie po HSG, lewy jajowodów drożny, prawy niedrożny 😔
No nareszcie jesteś 😁! Fajnie , ze już masz badanie za sobą i wiesz gdzie mógł być problem . Często mówią ze nawet jak niedrożny jeden czy dwa jajowody, to i tak badanie zwiększa szanse na zajście. Masz już opis od lekarza? Będę trzymać kciuki za następne cykle❤️. A z którego jajowodu najczęściej masz owu?
 
reklama
Cześć dziewczyny powoli do Was wracam, siedzę w szpitalu, jestem właśnie po HSG, lewy jajowodów drożny, prawy niedrożny 😔
Kochana czekałam na wiadomość od Ciebie.
Och dobrze i nie dobrze to wyszło 😟 dobrze bo wiesz w czym problem a nie dobrze to wiadomo. Badanie to była dobra decyzja. Teraz będzie tylko lepiej! 🤗 tulę mocno 🤗🤗
 
@Paolx moje gratulacje, oby wszystko dalej szło gładko i bezproblemowo 🤞🏻🤞🏻💪


Dziewczyny które biorą olej z wiesiołka w jakich dniach cyklu powinno się go przyjmować a kiedy przerwać ?
Większość dziewczyn bierze od 1dc do owulki i już do końca cyklu nie bierze, ktoś kiedyś tutaj pisał, ze olej dobrze wpływa na śluz, ale może wywołać jakieś mikro skurcze (?) i zablokować zagnieżdżenie - pisze co zapamiętałam, nie opieram się na żadnych konkretnych źródłach naukowych 😬
 
Cześć dziewczyny powoli do Was wracam, siedzę w szpitalu, jestem właśnie po HSG, lewy jajowodów drożny, prawy niedrożny 😔
No witaj ❤️ Chyba Cie myślami ściągnęłam 😁😅
Rozumiem, ze nie udalo sie go udrożnić podczas badania?
Teraz przynajmniej wiesz na czym stoisz i co bylo przyczyna niepowodzeń w staraniach. Daj znac co powiedzial lekarz, jakie masz dalsze zalecenia🤞🏼😘
 
reklama
Do góry