reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety bez tych " cudow" nie które kobiety by nie mogły nawet marzyć o dziecku
Po pierwsze to odp na posta gdzie napisane jest o wiesolku itd ... Po drugie nie miałam zamiaru nikogo urazić ... Po trzecie zaszłam w ciążę po 4 miesiącach i w 8 tygodniu ja poroniłam teraz mam problem zajść i też biorę witaminy i olej z wiesiołka ... A tamta odpowiedź była do kogoś innego skierowana i na inny temat :) więc wyluzuj kobieto :)
 
Dziewczyny - nie ogarniam Waszych postów? Czy są tutaj takie - co za bardzo nic nie biorą, nie robią jeszcze monitoringów itd.?? Ja nawet nie znam nazw leków o których piszecie 🙈czy Wy od razu od pierwszych cykli leciałyscie z monitoringiem itd.? Czy to już są dluuugie starania, stąd bierzecie jakieś tabletki/monitoring?
My narazie po prostu się staramy. Już 10 cykli. 2 lata temu miałam poronienie samoistne, a od 10 cykli znów próbujemy na razie bez skutku i bez leczenia. A Ty?
 
reklama
Dobrze, że piszecie o tym wiesiołku, bo ja też biorę od tego cyklu, a nigdzie nie wyczytałam informacji, żeby brać je np. Tylko do owulacji. Wiem natomiast, że polecany jest też kobietom przed terminem porodu.
 
Do góry