reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak sie czasami zdarza. Wystarczy ze przesunęła Ci sie owulacja. Chyba ze masz ja potwierdzona monitorowaniem. Jesli wyszedl bladzioch na tescie i owu mialas potwierdzona to czemu nie pojdziesz na betę?
Mi sie tak zdarzyło ze okres byl kilka dni pozniej niz planowo powinien byc, chodz zawsze mialam cykle 29dniowe. Ale nie monitorowalam wtedy cykli wiec nie wiedzialam kiedy byla owu. Czekalam spokojnie na @ No i przyszla franca spóźniona 😬
Byłam dziś u siebie w pracy na becie :) także zobaczymy wieczorem :) ja do tej pory cykle zawsze 23-25 dni. A teraz cisza 🙈
 
reklama
Jeśli rzeczywiście masz za niski prog albo za krótką drugą fazę to powinien się zająć. Pytanie jak to zdiagnozowałaś i czy ginekolog to potwierdzi :).
No wlasnie nie wiem jak do tego mojego diagnozowania podejdzie. Temperatura, testy owulacyjne, a zaczęło się od tego, że byłam u innego ginekologa w 15 dc i pęcherzyk miał 16mm, mimo tego @ przyszła planowo w 28dc.
 
reklama
Po co sie martwisz na zapas 🙃
Skoro masz zbyt krotka fazę co uniemożliwia Ci zajście w ciaze to na pewno sie tym zajmie 😉
ja zawsze znajdę powód do zmartwienia :p A tyle się naczytałam o lekarzach, którzy nawet po drugim biochemie rozkładają ręce i każą czekać, że nie wiem na co się nastawić. W końcu to mój dopiero 4 CS.
 
Do góry