reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Paolx @Colorful92 trzymam kciuki za was obie.

Dziewczyny, mam do wszystkich pytanie. Czy zdarzyło się wam, że ginekolog olał informacje od was, że macie problem z drugą faza cyklu (że jest za krótka, albo że wychodzi za niski progesteron?). Idę niedługo do ginekologa i boje się, że mi powie, że po roku mam dopiero przyjść. A przecież skoro sama przypadkiem zdiagnozowałam problem to chyba powinien od razu się tym zająć? Jak myślicie?
Jeśli rzeczywiście masz za niski prog albo za krótką drugą fazę to powinien się zająć. Pytanie jak to zdiagnozowałaś i czy ginekolog to potwierdzi :).
 
reklama
@Paolx @Colorful92 trzymam za was kciuki! A ja w tym miesiącu odpuściłam monitoring, testy owu itd. Jakoś chyba potrzebowałam tej przerwy 🙂. Wiec w tym miesiącu będzie na luzie. Seks w te dni kiedy nam sie chce, a nie bo trzeba. We wrześnie dopiero będę miała drożność, dlatego muszę wyluzować. Bo wydaje mi sie, ze problem z drożnością raczej jest.
 
Robiłam wcześniej z 2 dni temu i nic mi nie wyszło i myślę sobie a kij zrobię dzisiaj i po 2 min kreska druga, mąż mówi że jest różowa bardzo blada a mi się już w oczach mieni i nie wiem co o tym myśleć boję się że znowu wykryje biochemiczna no ale cóż lece jutro na betę bo szkoda mi kasy na testy... Daj znać co ci wyjdzie z bety!!! ❤️
To 3mam moooocno kciuki I czekam 🍀😊😊😊 Oby to nie biochem tylko prawilna ciąża 😘 Wiem jak to jest jak człowiek się zadręcza- beta prawdę Ci powie 😊😊
 
Dzień dobry :) chciałam się trochę tu wyżalić. Do tej pory zawsze moje cykle były regularne, a wręcz zaczynały się 1,2 dni przed rozpoczęciem miesiączki według aplikacji. W tym miesiącu okres gdzieś zaginął, jedne testy pokazują bladziocha, a inne nic. Poszłam dziś na betę, ale jakoś straciłam nadzieje. Czy któraś z Was miala podobnie, a okres przyszedł tydzień później pomimo tego, ze do tej pory wszystko było jak w zegarku? :)
 
@Paolx @Colorful92 trzymam kciuki za was obie.

Dziewczyny, mam do wszystkich pytanie. Czy zdarzyło się wam, że ginekolog olał informacje od was, że macie problem z drugą faza cyklu (że jest za krótka, albo że wychodzi za niski progesteron?). Idę niedługo do ginekologa i boje się, że mi powie, że po roku mam dopiero przyjść. A przecież skoro sama przypadkiem zdiagnozowałam problem to chyba powinien od razu się tym zająć? Jak myślicie?
Po co sie martwisz na zapas 🙃
Skoro masz zbyt krotka fazę co uniemożliwia Ci zajście w ciaze to na pewno sie tym zajmie 😉
 
Dzień dobry :) chciałam się trochę tu wyżalić. Do tej pory zawsze moje cykle były regularne, a wręcz zaczynały się 1,2 dni przed rozpoczęciem miesiączki według aplikacji. W tym miesiącu okres gdzieś zaginął, jedne testy pokazują bladziocha, a inne nic. Poszłam dziś na betę, ale jakoś straciłam nadzieje. Czy któraś z Was miala podobnie, a okres przyszedł tydzień później pomimo tego, ze do tej pory wszystko było jak w zegarku? :)
Tak sie czasami zdarza. Wystarczy ze przesunęła Ci sie owulacja. Chyba ze masz ja potwierdzona monitorowaniem. Jesli wyszedl bladzioch na tescie i owu mialas potwierdzona to czemu nie pojdziesz na betę?
Mi sie tak zdarzyło ze okres byl kilka dni pozniej niz planowo powinien byc, chodz zawsze mialam cykle 29dniowe. Ale nie monitorowalam wtedy cykli wiec nie wiedzialam kiedy byla owu. Czekalam spokojnie na @ No i przyszla franca spóźniona 😬
 
reklama
Tak sie czasami zdarza. Wystarczy ze przesunęła Ci sie owulacja. Chyba ze masz ja potwierdzona monitorowaniem. Jesli wyszedl bladzioch na tescie i owu mialas potwierdzona to czemu nie pojdziesz na betę?
Mi sie tak zdarzyło ze okres byl kilka dni pozniej niz planowo powinien byc, chodz zawsze mialam cykle 29dniowe. Ale nie monitorowalam wtedy cykli wiec nie wiedzialam kiedy byla owu. Czekalam spokojnie na @ No i przyszla franca spóźniona 😬

Autorka poszla na bete 😉 pewnie czeka na wyniki
 
Do góry