reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A wcześniej robiłaś ten test? Mi tez cały czas wychodzi bladzioch
Dzisiaj zrobilam jakis inny z czułością 25 i też bladzioch. Mam nadzieję, że los ze mnie nie drwi 🙈
Robiłam wcześniej z 2 dni temu i nic mi nie wyszło i myślę sobie a kij zrobię dzisiaj i po 2 min kreska druga, mąż mówi że jest różowa bardzo blada a mi się już w oczach mieni i nie wiem co o tym myśleć boję się że znowu wykryje biochemiczna no ale cóż lece jutro na betę bo szkoda mi kasy na testy... Daj znać co ci wyjdzie z bety!!! ❤️
 
Robiłam wcześniej z 2 dni temu i nic mi nie wyszło i myślę sobie a kij zrobię dzisiaj i po 2 min kreska druga, mąż mówi że jest różowa bardzo blada a mi się już w oczach mieni i nie wiem co o tym myśleć boję się że znowu wykryje biochemiczna no ale cóż lece jutro na betę bo szkoda mi kasy na testy... Daj znać co ci wyjdzie z bety!!! ❤️
Trzymam kciuki! Oczywiście. Dam znac! I czekam na Twój wynik! 🤗
 
reklama
@Paolx @Colorful92 trzymam kciuki za was obie.

Dziewczyny, mam do wszystkich pytanie. Czy zdarzyło się wam, że ginekolog olał informacje od was, że macie problem z drugą faza cyklu (że jest za krótka, albo że wychodzi za niski progesteron?). Idę niedługo do ginekologa i boje się, że mi powie, że po roku mam dopiero przyjść. A przecież skoro sama przypadkiem zdiagnozowałam problem to chyba powinien od razu się tym zająć? Jak myślicie?
 
Do góry