reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mi po biochemicznej lekarz powiedział żeby trochę „ odpuścić „ bo jak człowiek za bardzo chce to nie wychodzi 🙈🙈 staram się o tym nie myśleć aż tak.. no ale nie da się 😅. Moja znajoma w pierwsza ciąże zaszła od razu a w druga dopiero po pół roku bo tez bardzo chciała i nie wychodziło . Skomplikowane to wszystko 😉
Ja mam etap smutny teraz. I czuje się bardzo bezradna a tego nienawidzę. A Ty na jakim etapie jesteś ?
 
reklama
Ja mam etap smutny teraz. I czuje się bardzo bezradna a tego nienawidzę. A Ty na jakim etapie jesteś ?
Dobrze Cię rozumiem , ja miałam ogromny smutek kiedy lekarz w 12 tyg nie widział akcji serca :( , w czerwcu biochemiczna , badania wszystkie dobre no i teraz czekam właśnie na owulacje i mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie ;) . Głowa do gory ! Jeszcze będzie dobrze 😘
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u lekarza. Owulacja potwierdzona z jednego pęcherzyka, endometrium 16,5mm
Powiedzial ze jest jeszcze jeden pęcherzyk ktory ma 18mm ktory moze pęknąć w ciagu 24h. Czy takie male pecherzyki pekaja? Zawsze myslalam, ze musi osiągnąć co najmniej 20mm zeby doszło do owu.
od jutra mam brac progesteron i za 14dni testować. Jak negatyw odstawic proga i czekac na @.
milego wieczoru 🌷❤️
 
Dobrze Cię rozumiem , ja miałam ogromny smutek kiedy lekarz w 12 tyg nie widział akcji serca :( , w czerwcu biochemiczna , badania wszystkie dobre no i teraz czekam właśnie na owulacje i mam nadzieje ze coś z tego wyjdzie ;) . Głowa do gory ! Jeszcze będzie dobrze 😘
Bardzo Ci współczuje :( …. Jasne musi być dobrze 🙏😘
 
Trochę nowych twarzyczek :) Ja też się zbliżam powoli do owu, ale tak jak wcześniej wspominałam zrobiłam się taka obojętna, będziemy się oczywiście intensywnie starać bo jutro wyjeżdżamy na romantyczny rocznicowy wypad, tego mi trzeba :) Jestem już bardzo zmęczona wszystkim, potrzebuje odpoczynku i mam ciachą nadzieję że ten odpoczynek pomoże... A u nas starania intensywne w okolicach owu, później to z reguły jestem po prostu bardzo zmęczona, a potrzeby też mam małe.
 
Trochę nowych twarzyczek :) Ja też się zbliżam powoli do owu, ale tak jak wcześniej wspominałam zrobiłam się taka obojętna, będziemy się oczywiście intensywnie starać bo jutro wyjeżdżamy na romantyczny rocznicowy wypad, tego mi trzeba :) Jestem już bardzo zmęczona wszystkim, potrzebuje odpoczynku i mam ciachą nadzieję że ten odpoczynek pomoże... A u nas starania intensywne w okolicach owu, później to z reguły jestem po prostu bardzo zmęczona, a potrzeby też mam małe.
No to udanego i owocnego wypoczynku życzę ! 🥰Czasami właśnie jak człowiek się tak wyluzuje i zobojętni to wtedy może się mile zaskoczyć w postaci dwóch kreseczek hehe :) . Powodzenia 😁😁
 
Część dziewczyny, przepraszam że tak nagle wjeżdżam:)
Czy któraś ma wiedzę z kandydoza a ewentualną ciąża?

Moje starania to jakaś totalna klapa:D
Albo z mężem nie możemy trafić w owulację. A to choroba moja skończyła się antybiotykiem i odpuściłam starania. Albo nie udaje się.
Ten miesiąc zapowiadał się super. Tyle że na dzień po owulacji pojawiła się kandydoza :( oczywiście już leki wdrożone.
Z jednej strony już zmartwienia że "być może" się udało i leki mogą wywołać niepożądane rzeczy. A z drugiej strony "że przez kandydozę" znowu coś.
 
Idź na betę kreski masz różowe więc to nie fabryczna na pewno 😀 ciąża bankowo ❤️
Patrz na to aj dzisiaj też testy z testeo... Nie wiem co myśleć o tym... Chyba że mi się w oczach mieni już
 

Załączniki

  • IMG_20210810_062652.jpg
    IMG_20210810_062652.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 176
reklama
Dziewczyny czy to kreska kreska, czy testowa? Nie wierze tym testom. Chyba jutro pójdę na betę... Cieszyć się już czy jeszcze dać sobie siana?
 

Załączniki

  • IMG_20210810_065533.jpg
    IMG_20210810_065533.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 172
Do góry