reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny 😘😘

U mnie beta <0.100 😟
Odstawiam dupka i umawiam wizytę. Chciałam zrobić przerwę 3 miesiące i spróbować poprawić jakość nasienia ale zastanawiam się czy jeszcze nie pociągnąć nowego cyklu na stymulacji. To będzie mój trzeci cykl stymulowany z efektami w postaci pęcherzyków. W międzyczasie oczywiście staramy się poprawić jakość suplami i dietą, ale to też potrwa napewno .

Miłego dnia kochane 😘😘
 
reklama
Ja się witam w 1dc :( Małpa z zaskoczenia i całkiem bezobjawowo przyszła po 24 dniach! :O Pierwszy raz miałam taki krótki cykl i zaczęłam się martwić, a owu na usg taka piękna była :( Po południu zadzwonię do gina, zobaczymy co powie na skrócenie cyklu o 4 dni :/
a to ci małpa. Daj znać, co powiedzial lekarz. Ja idę dopiero na wizytę 20.08 i mam jakieś 9-10 dni fazy lutealnej, wobec czego zastanawiam się jak do tego podejdzie.
 
Cześć dziewczyny 😘😘

U mnie beta <0.100 😟
Odstawiam dupka i umawiam wizytę. Chciałam zrobić przerwę 3 miesiące i spróbować poprawić jakość nasienia ale zastanawiam się czy jeszcze nie pociągnąć nowego cyklu na stymulacji. To będzie mój trzeci cykl stymulowany z efektami w postaci pęcherzyków. W międzyczasie oczywiście staramy się poprawić jakość suplami i dietą, ale to też potrwa napewno .

Miłego dnia kochane 😘😘
A nie myśleliście o inseminacji skoro nasienie slabe?
 
A nie myśleliście o inseminacji skoro nasienie slabe?
Właśnie mój gin o tym wspominał. Powiedział że 3 cykle z pęcherzykami i jak się nie uda normalnie to inseminacjia. Tylko u nas jest zła budowa , natomiast ilość i ruchliwość bardzo dobra. Inseminacji budzi moje wątpliwości przez tą budowę właśnie, ale lekarz powiedział, że niepotrzebnie bo uważa że uda mu się wyodrębnić plemniki o prawidłowej budowie. Nie wiem zobaczymy 🙄 męczy mnie to już 😔
 
Dziewczyny czy któraś z Was choruje na RZS i bierze lub brała steryd Metypred?
Jestem antylekowiec poziom hard [emoji85] nawet przeciwbólowe biore w ostateczności.
Reumatolog przepisała mi steryd kilka miesięcy temu, pani doktor wiedziała o staraniach o dziecko i wie też że ja leki biore w ostateczności bo już na tyle mnie zna [emoji16][emoji85] mówiła że Metypred nie szkodzi na starania, ewentualnie jak się boję to moge brać przez pierwsze 2 tygodnie cyklu, później na kolejne 2 odstawiać, moja decyzja.

Zostałam doprowadzona do ostateczności i od kilku dni biorę dawkę podtrzymująca 2 mg. Jest to nasz 8 cykl starań i wczoraj czytając więcej o leku, wyczytałam że podobno pomaga w zagniezdzeniu zarodka i nawet w leczeniu niepłodności czasem Metypred jest stosowany [emoji2955]

Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Faktycznie jest stosowany przy leczeniu niepłodności i pomaga? I czy faktycznie ginekolodzy nie obawiają sie o stosowanie w pierwszych tygodniach? Na dniach mam miec owulacje i teraz sie zastanawiam czy faktycznie odstawiać po owu...
Może któraś choruje na RZS i jest w stanie coś więcej powiedzieć o staraniach i ciąży przy tym paskudnym chorobsku?
Mam juz 6 letniego syna ale z pierwszą ciążą poszło gładko a na rzs choruje od 2 lat.
 
Czesc ja mam podwyższone ale lekarz nic z tym nie robi...
Podwyższone DHEAS wraz z innymi badaniami będzie świadczyć o pcos.
Ja mam. Miałam na to steryd 2,5 mg. Jajniki bez cech policystycznych.
Dziękuję za odpowiedź.
No właśnie miałam sporo badań i nikt mi nigdy nie sugerował pcos, mimo tego że widzieli jak wyglądają wyniki innych hormonów. A byłam ostatnio u lekarki która nie dość że powiedziała mi że z powodu podwyższonego dheas zdiagnozowałaby u mnie pcos to jeszcze że leczyła by mnie od razu ma cukrzycę a nie na IO 😒
Miałam te wyniki glukozy i insuliny kiepskie ale bez przesady 😤
 
Dziewczyny czy któraś z Was choruje na RZS i bierze lub brała steryd Metypred?
Jestem antylekowiec poziom hard [emoji85] nawet przeciwbólowe biore w ostateczności.
Reumatolog przepisała mi steryd kilka miesięcy temu, pani doktor wiedziała o staraniach o dziecko i wie też że ja leki biore w ostateczności bo już na tyle mnie zna [emoji16][emoji85] mówiła że Metypred nie szkodzi na starania, ewentualnie jak się boję to moge brać przez pierwsze 2 tygodnie cyklu, później na kolejne 2 odstawiać, moja decyzja.

Zostałam doprowadzona do ostateczności i od kilku dni biorę dawkę podtrzymująca 2 mg. Jest to nasz 8 cykl starań i wczoraj czytając więcej o leku, wyczytałam że podobno pomaga w zagniezdzeniu zarodka i nawet w leczeniu niepłodności czasem Metypred jest stosowany [emoji2955]

Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Faktycznie jest stosowany przy leczeniu niepłodności i pomaga? I czy faktycznie ginekolodzy nie obawiają sie o stosowanie w pierwszych tygodniach? Na dniach mam miec owulacje i teraz sie zastanawiam czy faktycznie odstawiać po owu...
Może któraś choruje na RZS i jest w stanie coś więcej powiedzieć o staraniach i ciąży przy tym paskudnym chorobsku?
Mam juz 6 letniego syna ale z pierwszą ciążą poszło gładko a na rzs choruje od 2 lat.
Ja od tego cyklu biorę Metypred. Dostałam go na endometriozę (ma wiele zastosowań). Biorę codziennie, cały cykl, dzienna dawka to 8mg. Jednocześnie mam stymulację owulacji gdyż Metypred może ją uposledzic (ogólnie może wpływać na gospodarkę hormonalną, zatrzymać miesiączkowanie). Naturalnie owulacje mam ładne. W poniedziałek mam wizytę kontrolną, wtedy będę w stanie coś więcej powiedzieć.
 
reklama
Do góry