reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

A jakie miałaś wyniki innych hormonów, glukozy i insuliny? 🧐 Bo ja też mam podwyższone DHEAS, ale przy okazji mam wiele nieprawidłowości w innych hormonach i mój lekarz stwierdził PCOS jak zobaczył wszystkie wyniki razem
Inne hormony miałam w normie, tylko ta insulina wywalona w kosmos po godzinie i dwóch 😒 Jeszcze lsh do FSH stosunek 0.6 więc też nie za fajnie. Niedługo czeka mnie badanie Amh, tego wyniku boję się bardzo.
 
reklama
Czesc dziewczyny 🙌🏼
wlasnie wyszlam od lekarza. Dzis 7dc, pęcherzyk 13mm na prawym jajniku endometrium 11mm. Drugi raz odkad monitoruje cykle i ginka pęcherzyk z prawego jajnika, zawsze mialam z lewego.
Troche mnie lekarz zmartwił, bo powiedzial ze w szpitalu zostały wstrzymane inseminacje i bedziemy musieli probowac naturalnie 😔
Cos czuje ze kolejny cykl psu w D… 🙄
W czwartek kolejna wizyta, wtedy powie kiedy podac Ovitrelle. Zapytam jeszcze czy mozna gdzies odpłatnie zrobic ta inseminacje bo w szpitalu mialam miec na NFZ.
Milego popołudnia wszystkim 🌷❤️
Dlaczego wstrzymano inseminacje? 😔 widzę, ze u wszystkich pod górkę 🤨😒😒😒
 
Śluz nie jest ani objawem ciąży, ani jej braku. Śluz po prostu jest [emoji2272]
Dziewczyny biały gesty śluz lekko żółtawy może być 1 sygnałem ciąży czy taki śluz świadczy y że do zapłodnienia na pewno nie doszło i odłożyć wcześniej duphaston żeby sztucznie nie przedłużać cykli?
 
Inne hormony miałam w normie, tylko ta insulina wywalona w kosmos po godzinie i dwóch 😒 Jeszcze lsh do FSH stosunek 0.6 więc też nie za fajnie. Niedługo czeka mnie badanie Amh, tego wyniku boję się bardzo.
Jeżeli inne hormony masz w normie, a stosunek LH:FSH zbyt niski to raczej PCOS to nie jest, u mnie ten stosunek przy każdym badaniu jest zbyt wysoki 🤔
 
nie wiem czy jest objawem ciąży, ale ja mam czasem taki przed @. Ile jesteś dpo?
Ja mam taki teraz i nie jestem w ciąży. Myśle, ze o niczym nie świadczy :) w którym jesteś dpo?
5 dpo kurde jak zaszłam wtedy to nie pamiętam ale chyba miałam śluz płodny wtedy takie bezbarwny a teraz jest dopwiro 5dpo i mam śluzu gęstego biały/zolatawy maziasty klejący, i się zastanawiam po jakim czasie zmienia się zluz po zapłodnieniu czy od razu czy po jakimś czasie...
 
5 dni po owulacji nie ma szans na objawy ciąży bo jeszcze fizycznie nie ma o niej mowy.
O ciąż mówimy po zagnieżdżeniu, a to najwcześniej następuje 6 dpo
5 dpo kurde jak zaszłam wtedy to nie pamiętam ale chyba miałam śluz płodny wtedy takie bezbarwny a teraz jest dopwiro 5dpo i mam śluzu gęstego biały/zolatawy maziasty klejący, i się zastanawiam po jakim czasie zmienia się zluz po zapłodnieniu czy od razu czy po jakimś czasie...
 
Czesc dziewczyny 🙌🏼
wlasnie wyszlam od lekarza. Dzis 7dc, pęcherzyk 13mm na prawym jajniku endometrium 11mm. Drugi raz odkad monitoruje cykle i ginka pęcherzyk z prawego jajnika, zawsze mialam z lewego.
Troche mnie lekarz zmartwił, bo powiedzial ze w szpitalu zostały wstrzymane inseminacje i bedziemy musieli probowac naturalnie 😔
Cos czuje ze kolejny cykl psu w D… 🙄
W czwartek kolejna wizyta, wtedy powie kiedy podac Ovitrelle. Zapytam jeszcze czy mozna gdzies odpłatnie zrobic ta inseminacje bo w szpitalu mialam miec na NFZ.
Milego popołudnia wszystkim 🌷❤️
Inseminacje robi się po drożności jajowodów czy przed? Bo dzisiaj miałam mały spór o to z koleżanką... Ona miała zrobiona drożność od 2 lat się starała i w 1 cyklu po drożności zaszła w ciążę
 
5 dni po owulacji nie ma szans na objawy ciąży bo jeszcze fizycznie nie ma o niej mowy.
O ciąż mówimy po zagnieżdżeniu, a to najwcześniej następuje 6 dpo
Czyli po śluzie nie mogę tego wnioskować i mam czekać spokojnie 🙄 dzięki, bo mnie już.... Wiecie co trafia tak by człowiek chciał bardzo.
 
Dziewczyny, problem jest. Ból piersi. Testy negatywne. Bardzo wrażliwe sutki. Czy może mieć na to wpływ szczepienie? Pierwsza dawka Pfizera. Teraz już zgłupiałam. Wizyta u gina dopiero za 3 tygodnie. Moja Pani doktor jest na urlopie.
 
reklama
Do góry