reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć Dziewczyny, potrzebowałam 9 nieudanych cykli, żeby dojrzeć do tego, aby tu trafić. Potrzebuję trochę motywacji! ❤️‍🩹
Proszę powiedzcie, czy były lub jeszcze są tutaj Kobiety, którym udało się naturalnie zajść w ciąże po roku starań, po dwóch latach, a przyczyną niepowodzeń nie były choroby, czy złe wyniki tylko stres lub słynne „zabardzo chcesz”. Już brakuje mi sił, jestem bardzo poddatna na niepowodzenie.
 
Hej. Ja Ci niestety nie pomogę, bo starania u nas są dopiero od miesiąca po kwietniowej stracie.
Cześć Dziewczyny, potrzebowałam 9 nieudanych cykli, żeby dojrzeć do tego, aby tu trafić. Potrzebuję trochę motywacji! ❤️‍🩹
Proszę powiedzcie, czy były lub jeszcze są tutaj Kobiety, którym udało się naturalnie zajść w ciąże po roku starań, po dwóch latach, a przyczyną niepowodzeń nie były choroby, czy złe wyniki tylko stres lub słynne „zabardzo chcesz”. Już brakuje mi sił, jestem bardzo poddatna na niepowodzenie.
 
Cześć Dziewczyny, potrzebowałam 9 nieudanych cykli, żeby dojrzeć do tego, aby tu trafić. Potrzebuję trochę motywacji! ❤️‍🩹
Proszę powiedzcie, czy były lub jeszcze są tutaj Kobiety, którym udało się naturalnie zajść w ciąże po roku starań, po dwóch latach, a przyczyną niepowodzeń nie były choroby, czy złe wyniki tylko stres lub słynne „zabardzo chcesz”. Już brakuje mi sił, jestem bardzo poddatna na niepowodzenie.
Pierwsze dziecko 3,5 roku starań.
 
Ja chodzę do gin w Łodzi w melissa med na Narutowicza, ale polece ja dopiero jak faktycznie zajdę w ciąże 😉😆 chyba ze chodzi o wdrazanie leczenia/stymulacji to mogę ja polecić bo na pewno się nie certoli 😁 jednak w ciąży póki co nie jestem także… 🤷🏻‍♀️😬
ohh, no to czeka mnie przygoda z szukaniem dobrego gin :D Po co ja sie wyprowadzam, haha :D Dzieki za polecenie!
 
Cześć Dziewczyny, potrzebowałam 9 nieudanych cykli, żeby dojrzeć do tego, aby tu trafić. Potrzebuję trochę motywacji! ❤️‍🩹
Proszę powiedzcie, czy były lub jeszcze są tutaj Kobiety, którym udało się naturalnie zajść w ciąże po roku starań, po dwóch latach, a przyczyną niepowodzeń nie były choroby, czy złe wyniki tylko stres lub słynne „zabardzo chcesz”. Już brakuje mi sił, jestem bardzo poddatna na niepowodzenie.
U mnie za 1,5mca będzie rok starań, podejrzewam że z powodu stresu straciłam pierwszą ciążę w styczniu. Teraz działamy od marca i na razie bez powodzenia. Póki co i z tego co wiem jesteśmy zdrowi.
 
U mnie za 1,5mca będzie rok starań, podejrzewam że z powodu stresu straciłam pierwszą ciążę w styczniu. Teraz działamy od marca i na razie bez powodzenia. Póki co i z tego co wiem jesteśmy zdrowi.
Ja też straciłam pierwszą ciążę dokładnie 2 lata temu, w która zaszłam mimo zabezpieczeń. Wiec myślałam, ze tak się dzieje i jak będziemy gotowi to przyjdzie to łatwo. Teraz staramy się od listopada 2020 r. i niestety co miesiąc rozczarowanie. Ja jestem przebadana, te podstawowe pierwsze badania Ok. Mąż w sierpniu ma już zrobić seminogram.
 
reklama
Do góry