reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny! Miałam nie myśleć..nie wchodzić tu.. Ale muszę tu zajrzeć i podzielić się wątpliwościami.
Wczoraj godz 11:30 pecherzyk 19.4, Endo 8.1. Mąż wieczorem pyta czy działamy a ja przełożyłam na rano. Rano jednak się nie udało. Rodzinka zjechała skoro świt..I będziemy działać dopiero dzis w nocy. Martwię się czy to nie za późno. Jeśli owu byla np wczoraj popołudniu 😣
Wiem, że to wróżenie z fusów ale lżej mi jak do Was napiszę.
Ciężko powiedzieć bo nie wiadomo przy jakiej wielkości pęka Ci pęcherzyk, mi bliżej owulacji rósł ok 1mm na dzień. A Ty się nie martw tylko działaj! Nawet dzień po owu może okazać się owocny. A może pęcherzyk pęknie jutro i dziś wieczór wyjdzie idealnie? :) Idziesz jeszcze na monitoring? I nie ma co za dużo analizować :)
 
reklama
Ciężko powiedzieć bo nie wiadomo przy jakiej wielkości pęka Ci pęcherzyk, mi bliżej owulacji rósł ok 1mm na dzień. A Ty się nie martw tylko działaj! Nawet dzień po owu może okazać się owocny. A może pęcherzyk pęknie jutro i dziś wieczór wyjdzie idealnie? :) Idziesz jeszcze na monitoring? I nie ma co za dużo analizować :)
Już nie idę. Od pon duphaston i czekamy.
Dziękuję za dobre słowo 💛 u mnie raczej powoli rosną więc faktycznie jest nadzieja. Sciskam!
 
Z piersiami mam tak samo. Jeszcze nie było cyklu żeby nie bolały, więc jak dziś już je poczułam to od razu rozczarowanie. Choć mała nadzieja jeszcze jest póki @ nie przyjdzie

Dziewczyny, ale wiecie, że piersi nie bolą, dlatego że zbliża się okres? Tylko dlatego że one jeszcze nie wiedzą, że on przyjdzie? Co miesiąc nasze ciało przygotowuje się do ciąży... Nawet ból brzucha nie musi być wcale objawem @. Macica zwiększa swoją objętość, dla ewentualnego zarodka.
Niby wiem, ale pesymizm wygrywa po tylu latach starań 😣 zapewne gdybym miała poranne mdłości to zwaliła bym na zatrucie 🤷‍♀️
Ale dziękuje za tą Iskierkę nadziei 🤗🤗🤗
 
Niby wiem, ale pesymizm wygrywa po tylu latach starań 😣 zapewne gdybym miała poranne mdłości to zwaliła bym na zatrucie 🤷‍♀️
Ale dziękuje za tą Iskierkę nadziei 🤗🤗🤗
ja mam co miesiąc mdłości na dwa dni przed @. Na szczęście nigdy nie zwymiotowałem, ale mogę sobie tylko wyobrazić co będzie jak się uda 🤷🏼‍♀️

Popołudniu dostałam plamienia, jeszcze delikatnego, ale już śluz był zabarwiony. Zaczyna mnie coraz bardziej boleć brzuch, więc u mnie serio nic z tego ;( Jestem w 28dc i 9 dpo :( a tak ładnie mi temperatura rosła .. aż jestem ciekawa jaka jutro rano mi wyjdzie, bo dzisiaj miałam 37.04.
 
ja mam co miesiąc mdłości na dwa dni przed @. Na szczęście nigdy nie zwymiotowałem, ale mogę sobie tylko wyobrazić co będzie jak się uda 🤷🏼‍♀️

Popołudniu dostałam plamienia, jeszcze delikatnego, ale już śluz był zabarwiony. Zaczyna mnie coraz bardziej boleć brzuch, więc u mnie serio nic z tego ;( Jestem w 28dc i 9 dpo :( a tak ładnie mi temperatura rosła .. aż jestem ciekawa jaka jutro rano mi wyjdzie, bo dzisiaj miałam 37.04.
To następny cykl będzie twój! 😘 i wrzucisz nam tutaj dwie kreseczki 😁

Ja z temperaturą jestem zielona 😅 jestem 11 dpo 26dc ale biorę dupka więc okres pewnie po odstawieniu przyjdzie podobnie jak w zeszłym miesiacu. Jutro za testuje a W poniedziałek przejdę się na betę i odstawie ewentualnie 🙃
 
Hej Wam 💋 długo mnie tu nie było.
5 stymulowany cykl trwa. Dziś 18 dc i już wiem że cykl jest spisany na straty ☹️ w 14 dc na monitorgu jajeczko 13mm, w 16 dc jajeczko również 13 mm. Endometrium spoko bo 10mm ale co z tego.. jedyny plus taki że @ prawdopodobnie przyjdzie o czasie. Stymulacja pobudzila niewłaściwe jajeczko, podobno czasem tak się zdarza. Niby nie wszystkie są zdrowe i prawidłowe jajka w kobiecie🤦 No trudno. Doktor podjęła się przeprowadzić ostatni stymulowany cykl (6). Mam już receptę na letrozol. Boże dopomóż 🙏
 
Hej Wam 💋 długo mnie tu nie było.
5 stymulowany cykl trwa. Dziś 18 dc i już wiem że cykl jest spisany na straty ☹️ w 14 dc na monitorgu jajeczko 13mm, w 16 dc jajeczko również 13 mm. Endometrium spoko bo 10mm ale co z tego.. jedyny plus taki że @ prawdopodobnie przyjdzie o czasie. Stymulacja pobudzila niewłaściwe jajeczko, podobno czasem tak się zdarza. Niby nie wszystkie są zdrowe i prawidłowe jajka w kobiecie🤦 No trudno. Doktor podjęła się przeprowadzić ostatni stymulowany cykl (6). Mam już receptę na letrozol. Boże dopomóż 🙏
Trzymam kciuki!!! Oby tym razem stymulacja wybrała właściwą komórkę!
 
reklama
Hej Wam 💋 długo mnie tu nie było.
5 stymulowany cykl trwa. Dziś 18 dc i już wiem że cykl jest spisany na straty ☹️ w 14 dc na monitorgu jajeczko 13mm, w 16 dc jajeczko również 13 mm. Endometrium spoko bo 10mm ale co z tego.. jedyny plus taki że @ prawdopodobnie przyjdzie o czasie. Stymulacja pobudzila niewłaściwe jajeczko, podobno czasem tak się zdarza. Niby nie wszystkie są zdrowe i prawidłowe jajka w kobiecie🤦 No trudno. Doktor podjęła się przeprowadzić ostatni stymulowany cykl (6). Mam już receptę na letrozol. Boże dopomóż 🙏
Trzymam mocno kciuki. A jaki masz plan na dalsze działania w razie gdyby (tfu, tfu) się jednak nie udało w tym szóstym cyklu?
 
Do góry