reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziekuje ❤️
wypoczeta? Nabrała sily w zagle? 😉😁
Poki nie ma @ wszystko jest mozliwe:) bedzisz testować?
Czuję się bardziej zmęczona niż przed urlopem ale tylko fizycznie 😅 psychicznie odpoczęłam.
Będę, żeby wiedzieć czy odstawiać dupka 😅 jak się nie udało to przerywamy na 3 miesiące i poprawiamy jakość nasienia 🙂 potem wracamy do gry 😃
 
Dziewczyny! Miałam nie myśleć..nie wchodzić tu.. Ale muszę tu zajrzeć i podzielić się wątpliwościami.
Wczoraj godz 11:30 pecherzyk 19.4, Endo 8.1. Mąż wieczorem pyta czy działamy a ja przełożyłam na rano. Rano jednak się nie udało. Rodzinka zjechała skoro świt..I będziemy działać dopiero dzis w nocy. Martwię się czy to nie za późno. Jeśli owu byla np wczoraj popołudniu 😣
Wiem, że to wróżenie z fusów ale lżej mi jak do Was napiszę.
 
Cześć dziewczyny! 😘
Jestem w drodze do domu, po urlopie i nadrabiam wasze wpisy. Ja w poniedziałek testuje, ale cyc zaczął od wczoraj pobolewać więc... No cóż 😒 nie udało się 😒
@Kropka.88 trzymam kciuki za twój kolejny cykl 💕
@Ludmi_mom 🤞🤞🤞 oby to było to 🤞🤞🤞
Ja dopiero 8.08 testuje ale od wczoraj też piersi bolą, podbrzusze też lekko, więc jak co miesiąc przed @😔
 
Ja dopiero 8.08 testuje ale od wczoraj też piersi bolą, podbrzusze też lekko, więc jak co miesiąc przed @😔
Och 😞 u mnie jedyne co się nie zgadza to mam zaparcia od 3 dni. Przed @ zazwyczaj jest na odwrót. No ale ten ból piersi idealnie tydzień przed spodziewaną @ jest zawsze. Jeszcze nie testowałam a już czuje się zawiedziona.
 
Dziewczyny! Miałam nie myśleć..nie wchodzić tu.. Ale muszę tu zajrzeć i podzielić się wątpliwościami.
Wczoraj godz 11:30 pecherzyk 19.4, Endo 8.1. Mąż wieczorem pyta czy działamy a ja przełożyłam na rano. Rano jednak się nie udało. Rodzinka zjechała skoro świt..I będziemy działać dopiero dzis w nocy. Martwię się czy to nie za późno. Jeśli owu byla np wczoraj popołudniu 😣
Wiem, że to wróżenie z fusów ale lżej mi jak do Was napiszę.
Spokojnie! Nawet jesli owu byla wczoraj to jeszcze nic straconego 😊 działajcie dzisiaj 🤞🏼
 
reklama
Och 😞 u mnie jedyne co się nie zgadza to mam zaparcia od 3 dni. Przed @ zazwyczaj jest na odwrót. No ale ten ból piersi idealnie tydzień przed spodziewaną @ jest zawsze. Jeszcze nie testowałam a już czuje się zawied

Och 😞 u mnie jedyne co się nie zgadza to mam zaparcia od 3 dni. Przed @ zazwyczaj jest na odwrót. No ale ten ból piersi idealnie tydzień przed spodziewaną @ jest zawsze. Jeszcze nie testowałam a już czuje się zawiedziona.
Z piersiami mam tak samo. Jeszcze nie było cyklu żeby nie bolały, więc jak dziś już je poczułam to od razu rozczarowanie. Choć mała nadzieja jeszcze jest póki @ nie przyjdzie
 
Do góry