reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Widać 😁 ale jak będziesz jutro powtarzać, to spróbuj innym testem bo ostatnio dziewczyna pisała ze na tych testach wychodził jej bladzioch ale niestety ciąży nie była. Niemniej 3mam mocno kciuki za 2 mocne krechy 😁
Dzięki, jutro zrobię pinka:) Dziś to był najtańszy z rossmana, akurat kiedyś kupiłam na tak zwany wszelki wypadek. Wiedziałam, że jak z nieporannych sikow, to pewnie g.. wyjdzie, ale coś jednak widać. Nie wiem natomiast, o której robić jutro. W nocy często wstaję do toalety, tak o 4.30, mniej więcej w połowie mojej "nocy". Czy mam juz wtedy robić test, czy tak o 8.30, jak normalnie wstanę?
 
reklama
Ja czekam i w ogóle nie testuje, bo u mnie nie było w ogóle starań w płodne, bo mąż "zmęczony" 😉
ja raczej też czekam, bo nie mam możliwości spokojnego testowania w weekend. Ale też nie powinnam się nastawiać, bo partner nagle też był zmęczony jak rzuciłam hasło "idzie owu".
 
Dzięki, jutro zrobię pinka:) Dziś to był najtańszy z rossmana, akurat kiedyś kupiłam na tak zwany wszelki wypadek. Wiedziałam, że jak z nieporannych sikow, to pewnie g.. wyjdzie, ale coś jednak widać. Nie wiem natomiast, o której robić jutro. W nocy często wstaję do toalety, tak o 4.30, mniej więcej w połowie mojej "nocy". Czy mam juz wtedy robić test, czy tak o 8.30, jak normalnie wstanę?
Zrobiłabym o 4 rano
 
Dzięki, jutro zrobię pinka:) Dziś to był najtańszy z rossmana, akurat kiedyś kupiłam na tak zwany wszelki wypadek. Wiedziałam, że jak z nieporannych sikow, to pewnie g.. wyjdzie, ale coś jednak widać. Nie wiem natomiast, o której robić jutro. W nocy często wstaję do toalety, tak o 4.30, mniej więcej w połowie mojej "nocy". Czy mam juz wtedy robić test, czy tak o 8.30, jak normalnie wstanę?
A czemu nie zrobisz od razu bhcg? :) bedziesz miała pewność :)
 
Super, ze ten lekarz potraktował Cię profesjonalnie, wiadomo, ze mleko się rozlało ale może chociaż trochę przyćmi wrażenia tamtego dnia :) mam nadzieję, ze teraz trafisz już do normalnych ludzi i wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Dokladnie, byl zażenowany zachowaniem tej doktorki. Troche mnie uspokoił i dal nadzieje ma kolejny cykl 🤞🏼❤️
Mówiłam, że coś z tą babką ewidentnie było nie tak.
Ale nowy cykl, nowa nadzieja i tym razem będzie na pewno lepiej.
Haha No cos nie halo z nia bylo. Na ten cykl mam ogromne nadzieje 🤞🏼❤️
mam nadzieję, że składasz na nią jakaś skargę? Cieszę się, że wszystko jest w porządku, czekałam na znak od ciebie ;)
Dziekuje❤️
nieomieszkam napisac skarge! Dzis akurat moja siostra byla w tym szpitalu i udalo jej sie odebrac moj wypis, a tam Pewnie beda dane jej babki.. 😃
 
Dokladnie, byl zażenowany zachowaniem tej doktorki. Troche mnie uspokoił i dal nadzieje ma kolejny cykl 🤞🏼❤️

Haha No cos nie halo z nia bylo. Na ten cykl mam ogromne nadzieje 🤞🏼❤️

Dziekuje❤️
nieomieszkam napisac skarge! Dzis akurat moja siostra byla w tym szpitalu i udalo jej sie odebrac moj wypis, a tam Pewnie beda dane jej babki.. 😃
Od razu humor lepszy 🙂

Też liczę na sierpień 😁
 
reklama
Do góry