reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny wracam do staraczek żeby pochwalić się dzisiejszym testem ale również o coś zapytać … czy to możliwe ze test wyszedł tak wyraźny na 7-8 dni przed spodziewana miesiączka ? Po poronieniu 2 miechy temu jestem freakiem i testuje sobie raz w czas i trochę się nie spodziewałam takiego wyniku , okres mam mniej więcej co 29/30 dni dziś u mnie 23 dzień cyklu dolny test z porannego moczu górny z popołudniowego ….
5EB0CA43-73EE-4DA0-9A25-CB799EFECA8D.jpeg
 
reklama
Wyglądają na pozytywne :) najlepiej pójść na betę, wtedy będziesz miała pewność :) u mnie po poronieniu cykle bardzo się rozjechały, może podobnie było u Ciebie i owu była wcześniej?
Hej dziewczyny wracam do staraczek żeby pochwalić się dzisiejszym testem ale również o coś zapytać … czy to możliwe ze test wyszedł tak wyraźny na 7-8 dni przed spodziewana miesiączka ? Po poronieniu 2 miechy temu jestem freakiem i testuje sobie raz w czas i trochę się nie spodziewałam takiego wyniku , okres mam mniej więcej co 29/30 dni dziś u mnie 23 dzień cyklu dolny test z porannego moczu górny z popołudniowego ….Zobacz załącznik 1297517
 
Wystarczy, że owulacja była wcześniej [emoji2296]
Już chyba był milion razy temat, że testy nie wychodzą ileś dni przed miesiączka tylko ileś dni po owulacji i to jest jedyna słuszna metoda określania kiedy test wyszedł pozytywny.
Te są pozytywne
Gratuluję [emoji6]
Hej dziewczyny wracam do staraczek żeby pochwalić się dzisiejszym testem ale również o coś zapytać … czy to możliwe ze test wyszedł tak wyraźny na 7-8 dni przed spodziewana miesiączka ? Po poronieniu 2 miechy temu jestem freakiem i testuje sobie raz w czas i trochę się nie spodziewałam takiego wyniku , okres mam mniej więcej co 29/30 dni dziś u mnie 23 dzień cyklu dolny test z porannego moczu górny z popołudniowego ….Zobacz załącznik 1297517
 
Hej dziewczyny wracam do staraczek żeby pochwalić się dzisiejszym testem ale również o coś zapytać … czy to możliwe ze test wyszedł tak wyraźny na 7-8 dni przed spodziewana miesiączka ? Po poronieniu 2 miechy temu jestem freakiem i testuje sobie raz w czas i trochę się nie spodziewałam takiego wyniku , okres mam mniej więcej co 29/30 dni dziś u mnie 23 dzień cyklu dolny test z porannego moczu górny z popołudniowego ….Zobacz załącznik 1297517
Raczej stawiałabym na wcześniejszą owulację. Zabarwienie kresek to raczej min dzień spodziewanej miesiączki. Nawet jeśli przed okresem wyszedłby poz to jedynie z rannego moczu.
 
Wyglądają na pozytywne :) najlepiej pójść na betę, wtedy będziesz miała pewność :) u mnie po poronieniu cykle bardzo się rozjechały, może podobnie było u Ciebie i owu była wcześniej?
Mieszkam za granica tu iść na betę graniczy z cudem , poczekam kilka tygodni i zapisze się na skana :)trochę byłam rozjechana emocjonalnie pomimo tego ze byłam dopiero na samiutkim poczatku bardzo możliwe ze była wcześniej 😊
 
W jakim kraju nie można iść na bete? Z tego co wiem możesz iść wszędzie tylko musisz zapłacić [emoji2320] w Polsce też za bete się płaci
Mieszkam za granica tu iść na betę graniczy z cudem , poczekam kilka tygodni i zapisze się na skana :)trochę byłam rozjechana emocjonalnie pomimo tego ze byłam dopiero na samiutkim poczatku bardzo możliwe ze była wcześniej [emoji4]
 
Witajcie dziewczyny :) obserwuje wątek już długo ale rzadko się udzielam bo poprostu z wieloma sprawami nie mam doświadczenia.. przed ciąża przyjmowałam tylko euthyrox w małej dawce. Po owulacji duphaston 2 razy dziennie bo mialam niski progesteron.W tym cyklu okazalo sie ze chyba sie udalo ;) testy pozytywne, dwa dni po terminie okresu juz wyrazna mocna kreska..od razu zbadalam TSH i od razu zwiększenie dawki .byłam wczoraj na wizycie (niecały 5TC), wiedziałam że nic nie będzie widać na usg ale chodziło o korektę dawek leku..okazało się że mam trochę za duże ciśnienie bo oscyluje gdzieś 140/95 wiec dostałam mała dawkę dopegyt. Najbardziej przerażona jestem ciśnieniem, bo w poprzedniej ciąży na początku nie miałam takich problemów cisnienie spadło a teraz..staram się być dobrej mysli..trzymam kciuki za Was i siebie ;)pozdrawiam
 
reklama
Aha [emoji854]
Witajcie dziewczyny :) obserwuje wątek już długo ale rzadko się udzielam bo poprostu z wieloma sprawami nie mam doświadczenia.. przed ciąża przyjmowałam tylko euthyrox w małej dawce. Po owulacji duphaston 2 razy dziennie bo mialam niski progesteron.W tym cyklu okazalo sie ze chyba sie udalo ;) testy pozytywne, dwa dni po terminie okresu juz wyrazna mocna kreska..od razu zbadalam TSH i od razu zwiększenie dawki .byłam wczoraj na wizycie (niecały 5TC), wiedziałam że nic nie będzie widać na usg ale chodziło o korektę dawek leku..okazało się że mam trochę za duże ciśnienie bo oscyluje gdzieś 140/95 wiec dostałam mała dawkę dopegyt. Najbardziej przerażona jestem ciśnieniem, bo w poprzedniej ciąży na początku nie miałam takich problemów cisnienie spadło a teraz..staram się być dobrej mysli..trzymam kciuki za Was i siebie ;)pozdrawiam
 
Do góry