reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej! U mnie dziś 25 dc, 11 dpo owulacji, chciałam jutro za testować, ze względu na odstawienie Duphastonu. W tym cyklu od owulacji pobolewa mnie podbrzusze cały czas jak na miesiączkę, nie wiem czym to jest spowodowane 🤷‍♀️ Tak czytam i widzę, że nie tylko ja mam jakiegoś dołka w tym cyklu, z każdym następnym cyklem jest mi coraz bardziej obojętne...
Może to dziwne, ale jestem osobą wierzącą i zaczęłam się codziennie modlić o tego maluszka, mam gdzieś tam żal do Boga, że jest jak jest... Ehh...
Dodatkowo w pracy kierownik mi tak zalazł za skórę, że to jakieś nieporozumienie, najchętniej bym poszła stąd w siną dal... Grr...😠
Chyba jednak okres się zbliża, bo stan psychiczny temu sprzyja i kolejny cykl spisany na straty... 😕😕

Mimo wszystko, miłego poniedziałku dla Was! 🌷
To ze jestes osoba wierząca wcale nie jest dziwne, ja sama sie modle codziennie. Znalazlam nawet taka modlitwę i codziennie ja odmawiam (oprocz tej od Gryfin)
Co do dołka emocjonalnego , to mysle ze kazda z nas z kolejnym nieudanym cyklem przezywa to na swoj sposób. Ale najwazniejsze to sie nie poddawać i wierzyc Ze kazdej z nas w koncu sie uda! :)
Milego dnia Dziewczyny 🌷
 
reklama
U mnie dzis 19dc i 8dp inseminacji. Na nic nie licze, ze względu na polip wykryty na usg przed zabiegiem , ponadto malo komu udaje sie zajsc w ciaze po 1iui a znajac moje szczecie to byłby cud😅
Od kilku dni mam takie w nocy, ze strach zasypiać 🙄 budze sie bardziej zmeczona niz przed snem 😬
To pewnie przez to ze podświadomie caly czas sie mysli o ciazy itd.
oby do @ i kolejnego cyklu, mam nadzieje juz bez niespodzianek.
 
U mnie dzis 19dc i 8dp inseminacji. Na nic nie licze, ze względu na polip wykryty na usg przed zabiegiem , ponadto malo komu udaje sie zajsc w ciaze po 1iui a znajac moje szczecie to byłby cud😅
Od kilku dni mam takie w nocy, ze strach zasypiać 🙄 budze sie bardziej zmeczona niz przed snem 😬
To pewnie przez to ze podświadomie caly czas sie mysli o ciazy itd.
oby do @ i kolejnego cyklu, mam nadzieje juz bez niespodzianek.
Niech to będzie niespodzianka ale ta wyczekiwana <3 ! Trzymam kciuki! 🌺 🌺
 
Pytanie do dziewczyny u których wykryto hiperprolaktynemie czynnościową, ilu krotny wzrost miałyście? Towarzyszyły wam jakieś objawy? U mnie dość spory wzrost ale bez objawów, ale jutro wizyta u gina sprawdzić czy jajeczko pęka no i sprawdzić te wyniki, zobaczymy co powie....
 
Ale prawo chroni Cię na wypowiedzeniu, jeśli zajdziesz w ciążę nie mają prawa Cię wyrzucić
Jeśli to pracodawca mnie zwolni, a zajdę w ciążę, to tak, prawo mnie chroni i mogę w nią zajść nawet w ostatnim dniu. Natomiast jeśli to ja złoże wypowiedzenie, to chroni mnie tylko w momencie, kiedy w dniu składania wypowiedzenia o ciąży nie wiedziałam. Jeśli jednak zajdę w trakcie jej trwania, to jestem w czarnej D....
Jest niestety różnica.
 
Pytanie do dziewczyny u których wykryto hiperprolaktynemie czynnościową, ilu krotny wzrost miałyście? Towarzyszyły wam jakieś objawy? U mnie dość spory wzrost ale bez objawów, ale jutro wizyta u gina sprawdzić czy jajeczko pęka no i sprawdzić te wyniki, zobaczymy co powie....
Ja mialam wzrost ponad 20krotny i zadnych objawow. Dostalam tabletki Norprolac , pol tabletki codziennie przed snem.
 
reklama
Jeśli to pracodawca mnie zwolni, a zajdę w ciążę, to tak, prawo mnie chroni i mogę w nią zajść nawet w ostatnim dniu. Natomiast jeśli to ja złoże wypowiedzenie, to chroni mnie tylko w momencie, kiedy w dniu składania wypowiedzenia o ciąży nie wiedziałam. Jeśli jednak zajdę w trakcie jej trwania, to jestem w czarnej D....
Jest niestety różnica.
A tak masz rację, ale mimo wszystko pół roku to strasznie długo, podziwiam bo ja bym tak nie mogła
 
Do góry