reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny♥️ Dobrego dnia Wam życzę, ja czekam na @ 5dni.
Męża znajoma z która nie mamy kontaktu(odkąd jesteśmy po ślubie) ciagle pyta się naszych wspólnych znajomych czy się staramy o dziecko. Już 2lata po ślubie... te pytania 🙈🤷‍♀️ Ja jej nie widzę nie spotykam ale jak spotkam, co uważacie jaka najlepsza będzie riposta?:)
WTF? O co jej chodzi? Szczerze nie mam żadnej riposty, ale jakbym się z taką spotkała to bym powiedziała wprost, że takie pytania są nie na miejscu i tyle 🤷🏻‍♀️ A jak na poczekaniu coś Ci fajnego przyjdzie do głowy to jej powiesz 😁


EDIT: Może ona też się stara i myśli, że to są wyścigi? 🤔
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi! U mnie jest 12-krotny wzrost, nie wiem czy coś będziemy z tym robili, w internecie piszą różnie [emoji848] Ja nie mam żadnych objawów, mam bardzo regularne cykle, owu raczej na pewno jest, po raz kolejny sprawdzimy jutro :)

12 krotny na czczo czy po obciążeniu tabletką? [emoji33]
 
Dziewczyny ja już po wizycie 😌
Pęcherzyki są dwa. Jeden 20mm drugi 18,5mm. Endo 8mm.
Dostałam Ovitrelle od razu na wizycie. I teraz staranka ☺
Od jutra mam brać acard a od czwartku progesteron i dupka.
Podpytalam o tą nieprawidłową budowę.
Powiedział, że z tych 90 milionów w ml wybrano 3 do badania, które okazały się niepoprawne. Dlatego zlecił fragmentację, która wyszła 93% prawidłowych DNA. I jeśli mnie to nadal martwi podpowiedział kilka supli i jeśli ten cykl pójdzie na straty to poczekamy 3 miesiące i zrobimy ponowną morfologię plemników. Uważam, że to jest uczciwe. Nie chce wyrzucać pieniędzy na stymulację kiedy martwi mnie nasienie.
Ja się na ten cykl nie nastawiam i za tydzień jedziemy na urlop. Także spokojne myślenie i zimne piwko przy zachodzie słońca na plaży 😌😌

Trzymam za was wszystkie kciuki 🤞🤞
I bardzo wam dziękuję za wszystkie rady 🥰

Spokojnego dnia 😘😘
 
Dziewczyny ja już po wizycie 😌
Pęcherzyki są dwa. Jeden 20mm drugi 18,5mm. Endo 8mm.
Dostałam Ovitrelle od razu na wizycie. I teraz staranka ☺
Od jutra mam brać acard a od czwartku progesteron i dupka.
Podpytalam o tą nieprawidłową budowę.
Powiedział, że z tych 90 milionów w ml wybrano 3 do badania, które okazały się niepoprawne. Dlatego zlecił fragmentację, która wyszła 93% prawidłowych DNA. I jeśli mnie to nadal martwi podpowiedział kilka supli i jeśli ten cykl pójdzie na straty to poczekamy 3 miesiące i zrobimy ponowną morfologię plemników. Uważam, że to jest uczciwe. Nie chce wyrzucać pieniędzy na stymulację kiedy martwi mnie nasienie.
Ja się na ten cykl nie nastawiam i za tydzień jedziemy na urlop. Także spokojne myślenie i zimne piwko przy zachodzie słońca na plaży 😌😌

Trzymam za was wszystkie kciuki 🤞🤞
I bardzo wam dziękuję za wszystkie rady 🥰

Spokojnego dnia 😘😘
Super wieści, piękne pęcherzyki i endo 😁 Ovitrelle miałaś ze sobą czy kupiłaś już u lekarza? Progesteron i dupka? Dwa rodzaje progesteronu?
 
Super wieści, piękne pęcherzyki i endo 😁 Ovitrelle miałaś ze sobą czy kupiłaś już u lekarza? Progesteron i dupka? Dwa rodzaje progesteronu?
Kupiłam na miejscu. W poprzednim cyklu też miałam Ovitrelle dostałam do domu i wieczorem miałam robić sobie zastrzyk.
Właśnie też się zdziwiłam i nawet zapytalam czy to nie to samo 😅 powiedział że bardzo podobne i zamiast zwiększać dawkę dupka dostałam poprostu progesteron.
mam nadzieję że wie co robi 😒
Dzięki wam zaspałam go pytaniami 😂😂
I teraz jestem spokojniejsza 😘
 
Kupiłam na miejscu. W poprzednim cyklu też miałam Ovitrelle dostałam do domu i wieczorem miałam robić sobie zastrzyk.
Właśnie też się zdziwiłam i nawet zapytalam czy to nie to samo 😅 powiedział że bardzo podobne i zamiast zwiększać dawkę dupka dostałam poprostu progesteron.
mam nadzieję że wie co robi 😒
Dzięki wam zaspałam go pytaniami 😂😂
I teraz jestem spokojniejsza 😘
Fajnie, że jest taka opcja żeby kupić na miejscu, chyba rzadko się to zdarza 😉
 
Dziewczyny ja już po wizycie 😌
Pęcherzyki są dwa. Jeden 20mm drugi 18,5mm. Endo 8mm.
Dostałam Ovitrelle od razu na wizycie. I teraz staranka ☺
Od jutra mam brać acard a od czwartku progesteron i dupka.
Podpytalam o tą nieprawidłową budowę.
Powiedział, że z tych 90 milionów w ml wybrano 3 do badania, które okazały się niepoprawne. Dlatego zlecił fragmentację, która wyszła 93% prawidłowych DNA. I jeśli mnie to nadal martwi podpowiedział kilka supli i jeśli ten cykl pójdzie na straty to poczekamy 3 miesiące i zrobimy ponowną morfologię plemników. Uważam, że to jest uczciwe. Nie chce wyrzucać pieniędzy na stymulację kiedy martwi mnie nasienie.
Ja się na ten cykl nie nastawiam i za tydzień jedziemy na urlop. Także spokojne myślenie i zimne piwko przy zachodzie słońca na plaży 😌😌

Trzymam za was wszystkie kciuki 🤞🤞
I bardzo wam dziękuję za wszystkie rady 🥰

Spokojnego dnia 😘😘
Progesteron i dupka? To to samo tylko pod inna nazwa 🤔
Owocnych staran🤞🏼🤞🏼 Endo i pecherzyki wygladaja obiecująco ✊🏼
 
reklama
Do góry