reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Pytanie do dziewczyny u których wykryto hiperprolaktynemie czynnościową, ilu krotny wzrost miałyście? Towarzyszyły wam jakieś objawy? U mnie dość spory wzrost ale bez objawów, ale jutro wizyta u gina sprawdzić czy jajeczko pęka no i sprawdzić te wyniki, zobaczymy co powie....

Ja miałam na czczo bez obciążenia 4 razy ponad normę wynik, z obciążeniem nie badałam, moim objawem jest wyciek z piersi od tygodnia co jest dziwne, bo przed lekami tego nie miałam, a teraz biorę na zbicie dostinex 1/2 i się pojawiło [emoji19]
 
Czy po clo coś się poprawiło? Widać efekty?
Clo brałam w zeszłym roku, myślę że dobrze na mnie działało, nie miałam żadnych skutków ubocznych, nic mnie nie bolało.. cykle mi się skróciły do ok 31 dni, a jak dla mnie to jest mega krótko, teraz po lamecie miałam 38 i 47dni i pęcherzyka dominującego brak [emoji33] dlatego odstawiamy ja i wracam do clo. W każdym stymulowanym cyklu miałam przynajmniej jeden pęcherzyk, więc w każdym cyklu była szansa. I w końcu w 5cs się udało, niestety poroniłam ale sam fakt że się udało po ponad 2 latach starań podniósł mnie na duchu. Teraz czekam na @ chociaż narazie się nie zapowiada a dziś już 29dc i od następnego cyklu biorę clo.
A jak Ty się po nim czujesz? Będziesz szła na monitoring?
 
Ja mialam wzrost ponad 20krotny i zadnych objawow. Dostalam tabletki Norprolac , pol tabletki codziennie przed snem.
Ja miałam na czczo bez obciążenia 4 razy ponad normę wynik, z obciążeniem nie badałam, moim objawem jest wyciek z piersi od tygodnia co jest dziwne, bo przed lekami tego nie miałam, a teraz biorę na zbicie dostinex 1/2 i się pojawiło [emoji19]
Dzięki za odpowiedzi! U mnie jest 12-krotny wzrost, nie wiem czy coś będziemy z tym robili, w internecie piszą różnie 🤔 Ja nie mam żadnych objawów, mam bardzo regularne cykle, owu raczej na pewno jest, po raz kolejny sprawdzimy jutro :)
 
Dzięki za odpowiedzi! U mnie jest 12-krotny wzrost, nie wiem czy coś będziemy z tym robili, w internecie piszą różnie 🤔 Ja nie mam żadnych objawów, mam bardzo regularne cykle, owu raczej na pewno jest, po raz kolejny sprawdzimy jutro :)
Ja tez mialam bardzo regularne cykle i owu i zadnych objawow. Mowi sie ze do 10-krotnego wzrostu jest Ok ale kazdy ginek interpretuje inaczej. Daj znac co powie Tobie.
 
reklama
Hej dziewczyny♥️ Dobrego dnia Wam życzę, ja czekam na @ 5dni.
Męża znajoma z która nie mamy kontaktu(odkąd jesteśmy po ślubie) ciagle pyta się naszych wspólnych znajomych czy się staramy o dziecko. Już 2lata po ślubie... te pytania 🙈🤷‍♀️ Ja jej nie widzę nie spotykam ale jak spotkam, co uważacie jaka najlepsza będzie riposta?:)
 
Do góry