reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cześć! Ja dziś 15 DC, jedna apka pokazuje owulację na dziś, druga na jutro, a testy i temperatura nie mogą się zdecydować 🤷🏼‍♀️ Mam nadzieję, że popołudniowy test owulacyjny okaże się pozytywny.
 

Załączniki

  • IMG_20210717_093757.jpg
    IMG_20210717_093757.jpg
    139,8 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Hej dziewczyny🔆
Po ilu nieudanych cyklach udawalyscie do centrum niepłodności itd?
To nasz 5cykl i nic.
Mąż mówi, żeby poczekać jeszcze. Wiadomo, ze to dopiero 5mc, ale dla mnie to aż 5mc.
 
Hej dziewczyny🔆
Po ilu nieudanych cyklach udawalyscie do centrum niepłodności itd?
To nasz 5cykl i nic.
Mąż mówi, żeby poczekać jeszcze. Wiadomo, ze to dopiero 5mc, ale dla mnie to aż 5mc.
Ja się wybieram po około roku. Dużo zależy od tego ile masz lat, czy na coś chorujesz itd. Jak jesteś zdrowa i młoda to do roku większość lekarzy podchodzi do tego na zasadzie: jeszcze się uda.
 
To nie jest blada kreska :D to już wyraźna krecha :D
Kochane równy rok temu poroniłam, staramy sie z mężem caly czas i dzisiaj wyszła mi cienka kreseczka.. [emoji7] Myślicie ze to ciaza? A nie błędny wynik? Oczywiście powtorze ale nie wierzę [emoji846] miesiączki mam nieregularne, ostatnia @ byla 13/06.. Miala któraś tala blada kreseczke? Pozdrawiam Was[emoji3590]Zobacz załącznik 1295363
 
30lat kończę w sierpniu, także nie chce już czekać...
A robiłaś jakieś badania? Twój partner robił badania? Czy na razie wszystko jest ok, staracie się 5 cykli, Twój ginekolog mówi, że wszystko ok? Zdrowa para przed 35 rokiem życia zachodzi w ciążę w czasie 12 miesięcy współżycia. I to jest traktowane jako norma.
 
A robiłaś jakieś badania? Twój partner robił badania? Czy na razie wszystko jest ok, staracie się 5 cykli, Twój ginekolog mówi, że wszystko ok? Zdrowa para przed 35 rokiem życia zachodzi w ciążę w czasie 12 miesięcy współżycia. I to jest traktowane jako norma.
Tak robił mąż ja tez wszystko ok, czekam na wyniki na trombofilie. Zespół antyfosfolipidowy wykluczony, igg IgM w normie, tsh 1, mam niedoczynnosc tarczycy, ale jestem pod kontrola endo.
🤷‍♀️ 2 lata po ślubie jesteśmy, a dopiero zaczęliśmy się starać 8mc temu, poronienie 1 za mną.
 
Tak robił mąż ja tez wszystko ok, czekam na wyniki na trombofilie. Zespół antyfosfolipidowy wykluczony, igg IgM w normie, tsh 1, mam niedoczynnosc tarczycy, ale jestem pod kontrola endo.
🤷‍♀️ 2 lata po ślubie jesteśmy, a dopiero zaczęliśmy się starać 8mc temu, poronienie 1 za mną.
To brzmi jakby było jeszcze ok i może trzeba cierpliwości :). Ale oczywiście możecie się przecież wybrać na wizytę do kliniki leczenia niepłodności i zobaczyć co powiedzą :).
 
reklama
Do góry