reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@passtelova co to za appka jeśli można spytać? [emoji4]
Premom i Mój kalendarzyk. Screen jest z tej pierwszej. Najfajniejsze jest w niej to, że można wrzucać zdjęcia testów i on analizuje wynik.
 

Załączniki

  • IMG_20210717_121429.jpg
    IMG_20210717_121429.jpg
    131,8 KB · Wyświetleń: 64
Jestem 11 dpo, z 37,09 do do 36,65
A czy spadła poniżej linii podstawowej? Jak długą nasz zazwyczaj fazę lutealną? No i czy nie ma opcji, że coś zaburzyło.

Absolutnie nie chce ci dawać złudnych nadzieji, ale póki nie masz @ nie wszystko stracone. Jednodniowy spadek może się zdarzyć, pod warunkiem, że nie poniżej linii podstawowej. No i u niektórych zdarza się spadek w dniu implantacji.
 
Kochane równy rok temu poroniłam, staramy sie z mężem caly czas i dzisiaj wyszła mi cienka kreseczka.. 😍 Myślicie ze to ciaza? A nie błędny wynik? Oczywiście powtorze ale nie wierzę 🙂 miesiączki mam nieregularne, ostatnia @ byla 13/06.. Miala któraś tala blada kreseczke? Pozdrawiam Was❤️Zobacz załącznik 1295363
Wyglada na porządna kreskę ☺ Myślę że można już po cichutku gratulować! 🍀Jak długie masz cykle i ile dpo jesteś? 😊 wybierasz się na betę? Pięknie jest widzieć takie zdjęcia z rana 😁
 
Wyglada na porządna kreskę ☺ Myślę że można już po cichutku gratulować! 🍀Jak długie masz cykle i ile dpo jesteś? 😊 wybierasz się na betę? Pięknie jest widzieć takie zdjęcia z rana 😁
Cykle od 31 - 37 nawet 🥴 ostatnia @13/06. Wybieram sie na bete w pon, pięknie jest zobaczyć wyczekane 2 krechy z rana 🥰 ale juz raz poroniłam w 8tyg, innym razem wyszedł test pozytywny i po 2 tyg okazało sie ze przyszła @i znowu to samo 😔 mam nadzieję ze tym razem sie uda
 
A czy spadła poniżej linii podstawowej? Jak długą nasz zazwyczaj fazę lutealną? No i czy nie ma opcji, że coś zaburzyło.

Absolutnie nie chce ci dawać złudnych nadzieji, ale póki nie masz @ nie wszystko stracone. Jednodniowy spadek może się zdarzyć, pod warunkiem, że nie poniżej linii podstawowej. No i u niektórych zdarza się spadek w dniu implantacji.
Spadła poniżej lini o 0.06, zwykle fazę lutealna mam 14 dni, ale to mój pierwszy cykl z mierzeniem.
Zastanawiam tez czy może ma wpływ to że pojechałam na urlop od domu 500km.
 
Spadła poniżej lini o 0.06, zwykle fazę lutealna mam 14 dni, ale to mój pierwszy cykl z mierzeniem.
Zastanawiam tez czy może ma wpływ to że pojechałam na urlop od domu 500km.
Jeżeli zwykle masz 14 dniowa fazę lutealną, ja bym tym na razie nie panikowała. Zobaczysz jak temperatura jutro. Być może odbije 🙂
Do do wyjazdu, niestety nie wiem czy mógł mieć on wpływ. Ale w sumie nie zdziwiło by mnie, gdyby tak było.
 
reklama
Do góry