reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Czesc Dziewczyny
Dlugo sie nie odzywałam ale ciagle was podczytuje.
Udalo mi sie zrobic troche badan, czesc platnych czesc na nfz. I kolejne usg ( wg lekarza na tym jajniku gdzie jest torbiel to on nie ma szans za bardzo dzialac, w sensie nie ma z niego owu.... 😢 )
Jesli chodzi o badania to zrobilam kolejna morf ogolna, tarczyce, lipidogram, glukoze, prolaktyne, lh, fsh, estradiol, testoreon.
Prog dopiero przede mna

Wizyta za jakis czas. Mam juz niektore wyniki wiekszosc w normie.ale...
troche martwi mnie lh i fsh. Fsh jest 6.4 a lh 9.3. Badania robione w 4dc. Czy mozecie cos podpowiedziec jak to zinterpretować? Wiem wiem...czekac na wizyte. Ale ja juz oczywiscie policzylam stosunek tych dwoch i sie przerazilam bo daleko mu do 1.
Procz tego Testosteron wyszedl mi 44 a norma do 48 wiec niby ok ale blisko tej gornej ( dopytuje bo np tsh niby do 4 a dla starajaych sie do 2, wiec moze inne hormony na podobnej zasadzie sa interpretowane dla starajacych sie).

Sciskam was wszystkie mocno i jak zawsze kazda opinia mile widziana.
Milego wieczorku
Stosunek lh do fsh masz niecałe 1,5 więc tragedii nie ma a ponadto wielu lekarzy mówi, że to przestarzała metoda oceny czegośtam i teraz się już na to nie patrzy, o ile występują naturalnie owulacje. Bo rozumiem, że z tego drugiego jajnika owulacje masz? Zbadaj AMH.
 
reklama
Stosunek lh do fsh masz niecałe 1,5 więc tragedii nie ma a ponadto wielu lekarzy mówi, że to przestarzała metoda oceny czegośtam i teraz się już na to nie patrzy, o ile występują naturalnie owulacje. Bo rozumiem, że z tego drugiego jajnika owulacje masz? Zbadaj AMH.
Jak mozna na 100% sprawdzic czy z tego prawego jest? Oprocz objawow ogolnych typu sluz czy progesteron w drugiej polowie cyklu (to przede mną)
 
Moj stosunek lh do fsh byl 1,5 , a w kolejnym cyklu po tym badaniu zaszlam w ciążę, więc myślę, że ten jeden wynik u mnie nic nie znaczył. Trzymam kciuki i pozdrawiam[emoji4]
Stosunek lh do fsh masz niecałe 1,5 więc tragedii nie ma a ponadto wielu lekarzy mówi, że to przestarzała metoda oceny czegośtam i teraz się już na to nie patrzy, o ile występują naturalnie owulacje. Bo rozumiem, że z tego drugiego jajnika owulacje masz? Zbadaj AMH.
 
Wlasnie spadła mi temperatura i znow koniec marzeń. Powiedzcie mi tylko do którego dnia cyklu mierzy się temperaturę? Do pojawienia się krwawienia?
Czy w jego trakcie tez?
 
reklama
Do góry