reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Z tego c opisałaś to po 5 dniach od odstawienia Duphastonu przychodzi u Ciebie miesiączka, jeszcze masz 3 dni, więc spokojnie, a nawet jak nie przyjdzie po 5 dniach to czas ma do dwóch tygodni ;)
Wiem wiem, ale sam fakt czekania na ten okres i wydłużenia tego wszystkiego mnie dobija 😐
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Wracam po krótkim urlopie, starałam się "wyłączyć głowę" i trochę mi się udało, ale nie całkowicie ofkors 🙄 Zamówiłam sobie 15 sztuk tych tanich, paskowych testów ciążowych z allegro i od jutra będę robić (7 dni po zastrzyku ovitrelle) żeby sprawdzić jak długo mi się utrzymuje w organizmie. Ile dni u Was się utrzymywał? Sprawdzałyście?
 
Cześć Dziewczyny.
Pytanie do tych z Was stosujących Miovelia Nac.

Zwykle mam owulację nie wcześniej niż w 18 dc. Ostatnio 18, wcześniej 24 dc. Czy po NAC jest szansa na dużo szybszą owu? Jak u Was to przyspieszało wzrost pęcherzyków. Pytam bo pierwszą wizytę mam 14 dc. Zastanawiam, czy ok...


Z góry dzięki :*
U mnie normalnie owulacja wypada ok. 17dc, przy Miovelii miałam w 12/13dc I krótszy cykl
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Wracam po krótkim urlopie, starałam się "wyłączyć głowę" i trochę mi się udało, ale nie całkowicie ofkors 🙄 Zamówiłam sobie 15 sztuk tych tanich, paskowych testów ciążowych z allegro i od jutra będę robić (7 dni po zastrzyku ovitrelle) żeby sprawdzić jak długo mi się utrzymuje w organizmie. Ile dni u Was się utrzymywał? Sprawdzałyście?
Ja będę sprawdzać w tym cyklu. Ovitrelle dostałam wczoraj, ale czytałam na forach ze bezpieczniej jest testować po 12 dniach, ale tez były dziewczyny co po 6 dniach już miały biały test.
 
Ja będę sprawdzać w tym cyklu. Ovitrelle dostałam wczoraj, ale czytałam na forach ze bezpieczniej jest testować po 12 dniach, ale tez były dziewczyny co po 6 dniach już miały biały test.
Ja wolę wcześniej, żeby widzieć co i jak. Chociaż boję się tego że testy zaczną być pozytywne, później znowu negatywne i przyjdzie @ 😔
 
@coca to jest zdjęcie z usg. Wg lekarza od prawej strony pęcherzyk wyraźnie zarysowany, a od lewej taki rozlany, że w zasadzie nie wiadomo gdzie się zaczyna.

To mój pierwszy monitoring, nie wiem jak czytać zdjęcia, ale rzeczywiście widzę różnicę między strona lewą i prawą.
Czy wy dziewczyny możecie spojrzeć i porównać to z waszymi pęcherzykami? Czy Wasze też tak wyglądały, a zostały uznane za dobre?Zobacz załącznik 1294313
U mnie pęcherzyki jak "zbierają się" od owulacji to mają taką jakby trąbkę z jednej strony (nie wiem jak to inaczej nazwać) 😁
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Wracam po krótkim urlopie, starałam się "wyłączyć głowę" i trochę mi się udało, ale nie całkowicie ofkors 🙄 Zamówiłam sobie 15 sztuk tych tanich, paskowych testów ciążowych z allegro i od jutra będę robić (7 dni po zastrzyku ovitrelle) żeby sprawdzić jak długo mi się utrzymuje w organizmie. Ile dni u Was się utrzymywał? Sprawdzałyście?
U mnie utrzymuje się do 4 dni, długo, krótko, sama nie wiem? Najważniejsze chyba, że owulacja jest 😊
 
Ja wolę wcześniej, żeby widzieć co i jak. Chociaż boję się tego że testy zaczną być pozytywne, później znowu negatywne i przyjdzie @ 😔
Tak niestety tez może być 😕. Ja się nastawiam, ze to jest cykl testowy, by się nie rozczarować. Ponac ovitrelle może się utrzymywać krótko lub długo w zależności od organizmu ale tez w zależności od jakości leku w strzykawce. Bo jeżeli był przechowywany zle, to może nawet nie zadziałać lub po 2-3 dniach nie pokazać kreski na teście. Ale to są tylko przypuszczenia dziewczyn z forów lub ich lekarzy. Dlatego nigdy nie wiadomo- chce spróbować zrobić test 3 dni, 6 dni i 12 dni po zastrzyku. Taki teścik z ciekawości.
 
reklama
Cześć w 1dc. Pies by to zaje***. 😣
Niby jajeczko było dobrej jakości, niby endo było dobre, owulacja z dwóch jajników. I kolejny stymulowany cykl na straty. Dziś wizyta u gina po leki. Katastrofa że tak powiem, jestem prze wściekła 😣🙄
Ehhh! Może nieznacznie pocieszy Cie ze Magda pisała tutaj ze jej udało się w piątym cyklu. Ja już tez wcześniej czytał ze często zaskakuje dopiero 5-6 cyklu wiec moze cos w tym jest? U ciebie to był chyba 4 cykl? Myślę że w końcu nasza wytrwałość zostanie wynagrodzona 😊 3mam kciuki niezmiennie za Ciebie! 🍀
 
Do góry