reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Sorry, ale czy twoj gin wie ze cykle są różne? Ze moze byc owulacja pozniej? Ze nie zawsze w cyklu owulacja jest tego samego dnia? Pecherzyki rosna i pękają przy 21-24 mm. Wiec nie rozumiem dlaczego Twoj pecherzyk ma byc nieobiecujący.
Oczywiście. Wrzuciłam zdjęcie z usg wyżej, żebyście mogły zobaczyć ten pęcherzyk. 3 dni wcześniej wygladał tak samo, tylko był mniejszy. Czy miałaś może podobny i został uznany za obiecujący? Chciałabym porównać doświadczenia.
 
Mnie to ogólnie już kur**** trafia czemu ten głupi okres nie przychodzi, przez ten duphaston wszystko się wydłuża a wewetrznie mnie roznosi bo już bym chciała rozpocząć cykl z clo... 😏
 
@coca to jest zdjęcie z usg. Wg lekarza od prawej strony pęcherzyk wyraźnie zarysowany, a od lewej taki rozlany, że w zasadzie nie wiadomo gdzie się zaczyna.

To mój pierwszy monitoring, nie wiem jak czytać zdjęcia, ale rzeczywiście widzę różnicę między strona lewą i prawą.
Czy wy dziewczyny możecie spojrzeć i porównać to z waszymi pęcherzykami? Czy Wasze też tak wyglądały, a zostały uznane za dobre?Zobacz załącznik 1294313

Ja nie pamietam już jak moje wyglądały [emoji85] może lekarz ma racje, a może ten cień co tam jest przeszkadza w interpretacji [emoji41] nie skasuj cyklu na straty, nigdy nie wiadomo [emoji849] były tu ciąże z cykli bezowulacyjnych, były ciąże z owu z jajników bez jajowodu, wszystko jest możliwe [emoji3526][emoji1696]
 
Ojeju to jeszcze czasu a czasu żeby okres przyszedł. Nie uprzedził Cię lekarz ile to może trwać?
Wiem że może przyjść nawet za tydzień po odstawieniu ale zaczyna mnie to denerwować zawsze miałam cykle max do 32 to już było takie maximum a teraz wydłużają się do 40dni bo tyle czekam na okres po duphastonie 😑
 
reklama
Wiem że może przyjść nawet za tydzień po odstawieniu ale zaczyna mnie to denerwować zawsze miałam cykle max do 32 to już było takie maximum a teraz wydłużają się do 40dni bo tyle czekam na okres po duphastonie [emoji58]

No niestety takie są skutki stosowania progesteronu wspomagająco [emoji2368] albo, albo.
 
Do góry