reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny czy wy też tak macie?
Początek nowego cyklu starań

Ja: dobra w du*IE mam wszystko, ten miesiąc nie myślę, podchodzę z czystym umysłem do starań, nie nakręcam się bo tak nie znajdę, co będzie to będzie...

Dni owulacji i po owu:
" Funkcjonowanie" pomiędzy myślami o ciąży i wyszukiwaniem objawow [emoji23]
Dokladnie. Wyjete z moich mysli
 
reklama
Kochane,
chyba wylapalam pik. Wieczor 14dc. Rano 15dc.
Pierwszy raz od długiego czasu mam takie ciemne kreski. Fakt, że to nie oznacza ze owulacja odbędzie się ale moze, moze wkońcu się uda 😂 i za tydzień w czwartek się wybiorę na badanie progesteronu.
Czy to nie jest tak że testy owu powinno się robić o stałej porze i raczej wieczorem ? Sorry że pytam 🙂
 
Dziewczyny help! Biorę leki na zbicie prolaktyny, a przed nimi czegoś takiego nie miałam, a zaczęło mi coś białego jakby dosłownie mleko z piersi lecieć 🤯 o co chodzi?! Dopiero miałam badane dokładnie piersi i nic takiego nie było, a tak jak mówię nawet przed lekami czegoś takiego nie miałam 🥵 tego to jeszcze nie było… miałam nawet robioną tomografie, żeby wykluczyć gruczolaki i tak dalej
Moim zdaniem koniecznie skontaktuj się z lekarzem, najszybciej jak się da. Bardzo niepokojący objaw.
 
Hej. Byłam dziś u lekarza. 7 dzień cyklu. Dostałam clo od dzis na 5 dni czyli do 11 dni cyklu. Monitoring mam mieć w 14 dniu cyklu. Lekarz zapomniał mi powiedzieć w które dni mamy się kochać z narzeczonym..Jak to wyglada?
 
Mam teraz na nieokreślony. Już od trzech lat. Próbowałam wcześniej zmienić pracę, ale nikt nie był zainteresowany moją CV, wymaganiami co do kwot i rodzajem umowy. Koronka jednak zweryfikowała branże i zaczęli chyba iść bardziej na rękę i tak jak przez rok była cisza, tak teraz mam dwie rozmowy jednego dnia.
To ja tez mam umowę na czas nieokreślony. Daje sobie czas do końca wakacji. Jak się nie uda to wtedy szukam nowej pracy i sie wyprowadzam do innego miasta, a starania na jakis czas bede musiala zawiesić. :(
 
Czy to nie jest tak że testy owu powinno się robić o stałej porze i raczej wieczorem ? Sorry że pytam 🙂
Rano i wieczorem mozesz robić byle o stałej porze. Nie wyłapiesz piku robiąc tylko wieczorem bo poziom lh jest zmienny, ale tak na większości stron i instrukcji jest napisane ze wieczorem i najlepiej przed 22 i po nie piciu. :)
 
reklama
Wg lekarza nie ma wyraźnych granic na usg i ciężko go przez to w ogóle zmierzyć. Czy spotkałaś się już z takim "problemem"? Czy brak wyraźnych granic rzeczywiście go skreśla?
Sorry, ale czy twoj gin wie ze cykle są różne? Ze moze byc owulacja pozniej? Ze nie zawsze w cyklu owulacja jest tego samego dnia? Pecherzyki rosna i pękają przy 21-24 mm. Wiec nie rozumiem dlaczego Twoj pecherzyk ma byc nieobiecujący.
 
Do góry