reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Trzymam kciuki żeby się udało [emoji4] ja teraz też muszę czekać na @ i dopiero od nowego cyklu zaczynam ale u mnie to jeszcze chwilę potrwa bo cykle mam bardzo dlugie
Również trzymam kciuki ❤️ ja mam cykle max do 32 dni ale przez duphaston mi się wydłużają i dopiwro jak odstawie to @do 5 dni przychodzi.
 
reklama
Czy jest ok jak mniej więcej na 7 dpo??
Screenshot_20210713-173735_Drive.jpg
 
Witam was serdecznie. Czy mogę do was dołączyć? Od pół roku staramy się z mężem o drugie dziecko. Starsza córka na 7 lat. U mnie na tapecie niedoczynnośc tarczycy i hasimoto. Jestem dwa tygodnie po zabiegu łyżeczkowania - puste jajo płodowe. Zaczęłam robić różne badania tak sama dla siebie ponieważ nie chce czekać na kolejne poronienie i przechodzić przez kolejne niefajne emocje. Czy któraś z was miała za wysoki kwas foliowy?? Moje laboratorium nie pokazuje normy max ale w necie czytam że wynik ponad 20 jest za duży a ja taki mam. Wklejam swoje wyniki. Może któraś coś doradzi?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210713_174556.jpg
    Screenshot_20210713_174556.jpg
    69,8 KB · Wyświetleń: 71
  • Screenshot_20210713_174527.jpg
    Screenshot_20210713_174527.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 74
  • Screenshot_20210713_174454.jpg
    Screenshot_20210713_174454.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 71
Cześć w 1dc. Pies by to zaje***. 😣
Niby jajeczko było dobrej jakości, niby endo było dobre, owulacja z dwóch jajników. I kolejny stymulowany cykl na straty. Dziś wizyta u gina po leki. Katastrofa że tak powiem, jestem prze wściekła 😣🙄
Myślałam właśnie ostatnio o tobie co tam u ciebie słychać, przykro mi bardzo ja też czekam na @😔
 
Ja i tak wam dziewczyny zazdroszczę że wy możecie się cały czas się starać, a ja niestety muszę jeszcze trochę poczekać 😔 od razu zaznaczam że nie chodzi o żadne problemy zdrowotne. Niestety wiąże się tą z moją pracą, choć nie jest to najważniejsze, ale same wiecie jak wygląda życie. Póki co jedynie zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i czekam aż nadejdzie ten moment. Przepraszam, ale musiałam się wyżalić 🙈🙊
 
reklama
Do góry