reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja i tak wam dziewczyny zazdroszczę że wy możecie się cały czas się starać, a ja niestety muszę jeszcze trochę poczekać 😔 od razu zaznaczam że nie chodzi o żadne problemy zdrowotne. Niestety wiąże się tą z moją pracą, choć nie jest to najważniejsze, ale same wiecie jak wygląda życie. Póki co jedynie zaopatrzyłam się w testy owulacyjne i czekam aż nadejdzie ten moment. Przepraszam, ale musiałam się wyżalić 🙈🙊
Ja mam w tym tygodniu dwie rozmowy rekrutacyjne i nie wiem co zrobić jeśli któraś z form zaprosi mnie do dalszej współpracy. Z jednej strony duszę się w obecnym miejscu, z drugiej, nie chce przekładać starań.
 
Ja mam w tym tygodniu dwie rozmowy rekrutacyjne i nie wiem co zrobić jeśli któraś z form zaprosi mnie do dalszej współpracy. Z jednej strony duszę się w obecnym miejscu, z drugiej, nie chce przekładać starań.
A obecnie na jakiej umowie pracujesz? Ja niedawno w mojej obecnej pracy (jakieś 2 miesiące temu) zmieniłam stanowisko pracy, a raczej zostało mi ono przydzielone i jest o niebo lepsze od poprzedniego choć praca sama w sobie monotonna. Druga rzecz mam umowę do końca listopada. To już jest moja 3, więc ta następna będzie na czas nieokreślony i chcę dotrwać do tej umowy. A gdybym teraz zaciążyła to napewno by mi nie przedłużyli, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć.
 
Cześć dziewczyny. Czytam was, ale jakoś się nie udzielałam ostatnio. Szybka aktualizacja co u mnie:
1. Byłam 3 dni temu na pierwszej wizycie u nowego gina. Na usg pęcherzyk był wtedy 12mm, endometrium 5mm. Dziś pęcherzyk 19mm, endometrium 10mm. Ładnie urosło, ale lekarz mówi że ten pęcherzyk nie jest zbyt obiecujący i raczej nic z tego nie będzie w tym cyklu.
2. Zlecił wykonanie szeregu badań oraz badanie nasienia. Zrobimy to na początku kolejnego cyklu.
3. Jeśli w tym i kolejnym cyklu się nie uda, to robimy stymulację.
4. Dla tych co się zastanawiają tak jak ja kiedyś - zawsze odczuwam ból okołoowulacyjny po prawej stronie, jednak pęcherzyk dominujący jest teraz po lewej. Znaczy, że lewa strona działa [emoji106] Czyli miałyście rację i strona bólu nie świadczy o tym, z którego jajnika jest owulacja.

To mój 6cs. Gratuluję dwóch kresek oraz wspieram te z was, które rozpoczęły nowy cykl [emoji173]
 
A obecnie na jakiej umowie pracujesz? Ja niedawno w mojej obecnej pracy (jakieś 2 miesiące temu) zmieniłam stanowisko pracy, a raczej zostało mi ono przydzielone i jest o niebo lepsze od poprzedniego choć praca sama w sobie monotonna. Druga rzecz mam umowę do końca listopada. To już jest moja 3, więc ta następna będzie na czas nieokreślony i chcę dotrwać do tej umowy. A gdybym teraz zaciążyła to napewno by mi nie przedłużyli, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć.
Mam teraz na nieokreślony. Już od trzech lat. Próbowałam wcześniej zmienić pracę, ale nikt nie był zainteresowany moją CV, wymaganiami co do kwot i rodzajem umowy. Koronka jednak zweryfikowała branże i zaczęli chyba iść bardziej na rękę i tak jak przez rok była cisza, tak teraz mam dwie rozmowy jednego dnia.
 
Cześć dziewczyny. Czytam was, ale jakoś się nie udzielałam ostatnio. Szybka aktualizacja co u mnie:
1. Byłam 3 dni temu na pierwszej wizycie u nowego gina. Na usg pęcherzyk był wtedy 12mm, endometrium 5mm. Dziś pęcherzyk 19mm, endometrium 10mm. Ładnie urosło, ale lekarz mówi że ten pęcherzyk nie jest zbyt obiecujący i raczej nic z tego nie będzie w tym cyklu.
2. Zlecił wykonanie szeregu badań oraz badanie nasienia. Zrobimy to na początku kolejnego cyklu.
3. Jeśli w tym i kolejnym cyklu się nie uda, to robimy stymulację.
4. Dla tych co się zastanawiają tak jak ja kiedyś - zawsze odczuwam ból okołoowulacyjny po prawej stronie, jednak pęcherzyk dominujący jest teraz po lewej. Znaczy, że lewa strona działa [emoji106] Czyli miałyście rację i strona bólu nie świadczy o tym, z którego jajnika jest owulacja.

To mój 6cs. Gratuluję dwóch kresek oraz wspieram te z was, które rozpoczęły nowy cykl [emoji173]

Czemu pęcherzyk nie jest obiecujący?
 
reklama
Wg lekarza nie ma wyraźnych granic na usg i ciężko go przez to w ogóle zmierzyć. Czy spotkałaś się już z takim "problemem"? Czy brak wyraźnych granic rzeczywiście go skreśla?

Nie odpowiem Ci niestety. Osobiscie nigdy sie z tym nie spotkałam, nikt nie miał zastrzeżeń co do tego jak wyglądają moje pecherzyki, w zasadzie pierwszy raz teraz o tym usłyszałam, dlatego zapytałam. Słyszałam jedynie o pęcherzykach, które za szybko lub za późno pękają, ze mogą być słabej jakości. A masz może zdjęcie z usg?
 
Do góry