reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja dziś 13 dc 🙂 jutro druga wizyta z monitoringu. W 9 dniu pęcherzyk był 15 mm tez po lewej stronie, co się zdarza rzadko. Ziółka ojca Klimuszki już od kilku dni 😁. Jak jutro pęcherzyk będzie nie pęknięty, to wjeżdża ovitrelle tez , od razu na wizycie. A mam pytanie co do ovitrelle - trzymacie w lodowce?
Tak trzymam w lodówce, a na czas transportu Pani w aptece dała mi taką specjalną "kopertę"
 
reklama
Dzień dobry 🌻 Witam się w 17dc , 3cykl stymulowany😉 W sobotę bylam na monitoringu i letrozol działa pięknie 😊😊 pęcherzyk ok 17,5mm o dziwo pierwszy raz z lewego jajnika 🙃 endometrium tez ok 😊 rakze dzis 💉 z Ovitrelle I jutro oraz pojutrze ❤. Nastawienie narazie pozytywne i oby tak zostało 😉 a jak Wam mija dzionek?
Ja dziś 18 dc, zastrzyk z Ovitrelle podałam sobie w środę, dziś monitoring, jestem ciekawa czy pękła :)
 
Ja dziś 13 dc 🙂 jutro druga wizyta z monitoringu. W 9 dniu pęcherzyk był 15 mm tez po lewej stronie, co się zdarza rzadko. Ziółka ojca Klimuszki już od kilku dni 😁. Jak jutro pęcherzyk będzie nie pęknięty, to wjeżdża ovitrelle tez , od razu na wizycie. A mam pytanie co do ovitrelle - trzymacie w lodowce?
Tak- jeśli nie mam iniekcji od razu u lekarza ro trzymam w lodówce 😊
 
Hej mam pytanie chciała bym zrobić progesteron po owulacji podejrzewam że w alabie bo tam zazwyczaj robię badania ale nie wiem jak on się nazywa bo jest kilka nazw i chciałam zobaczyć cenę wiecie jak to wygląda w alabie jaka to nazwa i cena?

Progesteron (N55)​

 
Ja dziś 18 dc, zastrzyk z Ovitrelle podałam sobie w środę, dziś monitoring, jestem ciekawa czy pękła :)

Ja dziś 18 dc, zastrzyk z Ovitrelle podałam sobie w środę, dziś monitoring, jestem ciekawa czy pękła :)
Super 😊 a idziesz na monitoringu teraz zeby sprawdzić? Heh- patrz jak to jest, niby praktycznie ten sam dzień cyklu a u mnie dopiero wszystko się rozkręca 😜 No ale cóż musze być cierpliwa bo u mnie przed 15dc to nie ma sensu na monitoringi chodzić bo nic siw nie dzieje 😉 3mam kciuki!!!🍀
 
Super 😊 a idziesz na monitoringu teraz zeby sprawdzić? Heh- patrz jak to jest, niby praktycznie ten sam dzień cyklu a u mnie dopiero wszystko się rozkręca 😜 No ale cóż musze być cierpliwa bo u mnie przed 15dc to nie ma sensu na monitoringi chodzić bo nic siw nie dzieje 😉 3mam kciuki!!!🍀
Mi po stymulacji dość szybko rosną pęcherzyki, dziś jadę sprawdzić czy pękł, w środę pęcherzyk miał 26 mm, a był to 13 dc. W sobotę czułam strasznie jak mnie bolało podbrzusze, takie kłucie, że ciężko było funkcjonować, chcieliśmy z partnerem działać, ale ból był tak duży, że zero przyjemności, pierwszy raz tak miałam na owulacje za późno od podania zastrzyku, więc nie wiem co to było, mam nadzieję, że nic groźnego, napomknę o tym lekarzowi i zobaczę co mi powie 🤷‍♀️
 
Ja dziś 13 dc 🙂 jutro druga wizyta z monitoringu. W 9 dniu pęcherzyk był 15 mm tez po lewej stronie, co się zdarza rzadko. Ziółka ojca Klimuszki już od kilku dni 😁. Jak jutro pęcherzyk będzie nie pęknięty, to wjeżdża ovitrelle tez , od razu na wizycie. A mam pytanie co do ovitrelle - trzymacie w lodowce?
Tak w lodowce, na opakowaniu jest taka informacja jak przechowywać lek :)
 
reklama
Hej, witam się 8dpo, jak narazie nastawienie dopiero ale to jak zawsze😁 im bliżej miesiączki tym nastawienie gorsze 😅 to mój pierwszy cykl z tak dokładnym mierzeniem temperatury, na dziś 36.99
 
Do góry